Yapraklar sari cikiyor

Hako1071

Yeni üye
Arkadaşlar kızlar 15 günlük sağdaki sararma yaptı 3 ününe aynı şekil suladim sararan kızım pineapple chunk auto olması lazim normalmidir düzelirmi ne yapmam lazım lütfen yardım ilk deneyimim

deyorke

Moderator
Arkadaşlar kızlar 15 günlük sağdaki sararma yaptı 3 ününe aynı şekil suladim sararan kızım pineapple chunk auto olması lazim normalmidir düzelirmi ne yapmam lazım lütfen yardım ilk deneyimim
Selam knk organik toprak kullanıyorsun neden hesi sentetik gübre kullanırsınki mantık olarak eşleşmiyor keşke gübreni de biobiz alsaydın IMG_20231209_140225.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ***** hahahaha** ****** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
  • G Grkm3000:
    ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
    G Grkm3000: ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **