Yapraklarda sararma acil yardım knkalar

DarKDayS76

Yeni üye
S.a kankalar yapraklarda sararma ve bı değişik pırtılasma gibi birşey var galiba tam anlamadım yardımcı olur musunuz knkalar

Bu kız cicege mı hazırlanıyor acaba kankalar

Portofino

Yeni üye
Azot gübren sanırım fazla calsiyum magnezyum eksikliği var bir de fazla sulama var gibi Ben saksını flushlamanı tavsiye ediyorum iyice kuruduktan sonra sonra cal mag ver gübreyi bir tık azaltarak diğerlerine devam et daha tecrübeleri kankalarda yorum yapacaktır

SentetikZenci

Müptezel
Azot fazlalığı ve aşırı sulama yapmışsın flush at kurumasını bekle gübreyi her zaman verdiğinin yarısını ver.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** ********* *******