Yaprakta thc oranı

Efexx

Yeni üye
Cvp: Yaprakta thc oranı

Dostum cogu bilği yapmaz yönünde cogu fan yapragıda yapmıyor ama bu türden türede değişiyor ben kendim süper sukunk yetiştiriyorum hala cicege girmedi ama budadığım yaprakları içiyorum kovada 3 üncü kapakta kafam iyi oluyor ama bahsedilen etkiler yaprak oldugu için pek baskın değil farklı yani. bu keratanın sömegini düşünemiyorum :d ayrıca bu birde ne ile içtiğine bağlı kimi zaman aynı malzemeyi carşafta içiyorum çok az kafam oluyor kimi zaman kovada içiyorum kafama oturuyor çevremde ki cogu insanda bu böyle.

Saltoa

YÖNETİCİ
Kanka hangi sigara olursa olsun zaten kovası daha çok kafa yapar sarmaya göre .

creadle

Yeni üye
kankalar yeni bir sigara çözdüm. Bu sigaranın enteresan yanı yanmaması. Bir tane sigara içicem diye çakmakların gazı bitti. Sizin bu tarz bir durum başınıza geldi mi ? Sigaranın görüntüsü gerçekten çok güzel. Kuruduğundan emin olup tekrar sardım fakat sonuç yine aynı. Tütünle karışık sardığım için sigaranın etrafında ki tütün ve kağıt yanıyor fakat ortada bulunan cuhora yanmıyor arkadaş. 

Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen beni haberdar etsin. Elimde fazlasıyla bu sigaradan var.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Someklerin etrafinda olanlar anca adam gibi kafa yapar. Diger yapraklarda thc orani cok ama cok azdir ugrasmaya degmez. Ama somek etrafindaki yapraklari duz icen adam kafa yapar.

Cannapro.a

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Someklerin etrafinda olanlar anca adam gibi kafa yapar. Diger yapraklarda thc orani cok ama cok azdir ugrasmaya degmez. Ama somek etrafindaki yapraklari duz icen adam kafa yapar.

Hash veya dab Yapımında kullanılabilir mi ?

harmankeke06

Yeni üye

creadle' Alıntı:
kankalar yeni bir sigara çözdüm. Bu sigaranın enteresan yanı yanmaması. Bir tane sigara içicem diye çakmakların gazı bitti. Sizin bu tarz bir durum başınıza geldi mi ? Sigaranın görüntüsü gerçekten çok güzel. Kuruduğundan emin olup tekrar sardım fakat sonuç yine aynı. Tütünle karışık sardığım için sigaranın etrafında ki tütün ve kağıt yanıyor fakat ortada bulunan cuhora yanmıyor arkadaş. 

Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen beni haberdar etsin. Elimde fazlasıyla bu sigaradan var.

Kanka  gübrelerinden arındırılmamış sigara ne kadar kurursa kurusun tam yanmaz yansa bile külü gri değil siyah olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** ******* *** hahahaha** ** ******* *** **
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** *******...