10 günlük auto flower ak 47 neden gelişmiyor ?

neden gelişmiyorlar hala anlamadım özellikle ilk ektiğim diğerinden daha küçük kaldı yaprakları büyüyceği yerde boya gidiyor
lütfen yardımcı olurmusunuz arkadaki ilk ektiğim

Selam kanka, ışığın yetersiz o yüzden boya gidiyor bitkiler. Işığı yaklaştır veya ek lamba tak kanka.
Doktor teşhisi koymuş, sana da tedaviyi uygulamak kalıyor kankam. Eğer saksıda toprak ekleyebilecek alanın kaldıysa , bitkiyi desteklemek için gövdenin yarısına kadar toprağa görebilirsin, yoksa bir çubukla desteklemen iyi olur kendini taşıyamayıp düşerse ölüyor ben acı yoldan öğrendim maalesef, ışığınla ilgili detayları paylaşırsan yeterli olup olmadığını yükseklik vs. daha iyi yardımcı olabiliriz

Doktor teşhisi koymuş, sana da tedaviyi uygulamak kalıyor kankam. Eğer saksıda toprak ekleyebilecek alanın kaldıysa , bitkiyi desteklemek için gövdenin yarısına kadar toprağa görebilirsin, yoksa bir çubukla desteklemen iyi olur kendini taşıyamayıp düşerse ölüyor ben acı yoldan öğrendim maalesef, ışığınla ilgili detayları paylaşırsan yeterli olup olmadığını yükseklik vs. daha iyi yardımcı olabiliriz
kanka niye toprağı israf ediyor bi tane çöp şiş bağla geç

Tabii o da bir seçenek, ben yaptığım bitkilerin aynı zamanda biraz estetik görünmesini seviyorum. Sırık gibi uzayıp gidince gözüme de güzel gelmiyor, benim gibiler için toprak eklemekte iyi bir çözüm olabilir :)
kankam boşa zahmet boşa israf bitkiyede zarar köklerin oksijenini kısıtlıyorsun verdigin gübrelere kadar zarar bence yapma çubuk bağla

kankam boşa zahmet boşa israf bitkiyede zarar köklerin oksijenini kısıtlıyorsun verdigin gübrelere kadar zarar bence yapma çubuk bağla
Çok ezbere konuşuyorsun gibi geldi bana, ben 26 litre saksıda büyütüyorum. 26 litre koyduğum toprak bitkiye zarar verip oksijen almasını engellemiyorsa, üstüne fazladan atacağım 2 avuç toprağın da zararı, israfı olmaz.

Çok ezbere konuşuyorsun gibi geldi bana, ben 26 litre saksıda büyütüyorum. 26 litre koyduğum toprak bitkiye zarar verip oksijen almasını engellemiyorsa, üstüne fazladan atacağım 2 avuç toprağın da zararı, israfı olmaz.
kankam kök tutmayacak toprağın saksıda ne işi var gözünü seveyim neyse sen bildiğini yap

neden gelişmiyorlar hala anlamadım özellikle ilk ektiğim diğerinden daha küçük kaldı yaprakları büyüyceği yerde boya gidiyor
lütfen yardımcı olurmusunuz arkadaki ilk ektiğim

brom o bitkileri saksıya ne kadar gömersen kök gelişimini o kadar kısıtlarsın başta o kadar boy attırmayacaktın geçmiş olsun büyük dert değil desteklik bişe bağla bana kalırsa istersende kankanın dedigini yap sen bilirsin

kankam ali expresste 1000tl civarı quantum boardlar var keske onlardan alsaydın 300 liraya bi driver çözüp takıp kullanırdın bu ışıkla bi verim alamazsın

Hocam ürünün 25w ve 45w olan 2 modeli var, hangisi olursa olsun maalesef çok yetersiz. Bitki başına en az 100w ihtiyacın var kabaca. O ışığı bitkinin dibine dayasan bile verim alamazsın maalesef.

Hocam ürünün 25w ve 45w olan 2 modeli var, hangisi olursa olsun maalesef çok yetersiz. Bitki başına en az 100w ihtiyacın var kabaca. O ışığı bitkinin dibine dayasan bile verim alamazsın maalesef.
ben linkleri karıştırdım pardon asıl doğru olan link bu
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! Lütfen seçim yapmama yardım et!
532,21TL 21%OFF | 2000W LED Panel tam spektrum bitki ışık SMD 2835 Fitolamp 3000W kapalı sera büyümek lamba yetiştirmek için çiçek phyto tohumu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Turco: