Yardım lazım ? -nedir bu

quaranta

Yeni üye
Merhaba 2 hafta önce bir arkadaştan tohum aldım ve ektim, hiçbir deneyimim yok direk saksıya ektim ve çıkmaya başladı nem ve sıcaklık ölçer de aldım doğru mu yetişiyor indoor bakıyorum ne kadar güneş alması lazım sıcaklık ne olmalı ve en önemlisi bunun cinsi ne :,D ?

convik

Doktor
acilen hepsini ayrı ayrı saksılara al hocam. tohumlar auto mu photo mu ve biliyorsa genetiğini öğren. bu bilgilerden sonra akar gider merak etme.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka cinsi sana kimse söyleyemez, çorbacı diyoruz neydüğü belirsiz tohumlara

sıcaklık 23-25 nem 75-85 ideal

ama 1 saksıya 1 tohum atılır

o toprakta işin çoook zor

gübre şart organik sentetik ev yapımı şeklinde farklı yöntemler var.

forumda epey araştırma lazım sana. böyle tek bir konu açarak bir yere varamazsın

quaranta

Yeni üye
kanka cinsi sana kimse söyleyemez, çorbacı diyoruz neydüğü belirsiz tohumlara

sıcaklık 23-25 nem 75-85 ideal

ama 1 saksıya 1 tohum atılır

o toprakta işin çoook zor

gübre şart organik sentetik ev yapımı şeklinde farklı yöntemler var.

forumda epey araştırma lazım sana. böyle tek bir konu açarak bir yere varamazsın
Eyvallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    O obeb: ***** ** ***** ***** ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha*...