Yardım !

smt1634

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba çaresiz kaldım hiç biyerden doğru Bilgi alamıyorum bana yardımcı olacak arkadaşlar var mi aynı durumu yaşayan yardımcı olursanız sevinirim ben 1 kere üstümde sigara yakalattım az miktarda 5 yıl kamu davası ertelenmesi kararı verilidi bi yıl denetime tabi tutuldum denetim dosyası tam kapandı bidaha yakalandım ama bu 5 yılın içerisinde yakalandım yakalandıktan iki gün sonra adresimi değiştirdim ailem öğrenmesin diye başıma gelecek olan nedir hapis cezası vs kararı çıkar mı ikisi de az miktarda ikisi de içici olarak tutanak tutuldu dava açılır mi açılırsa adli sicil kaydına işler mi işe girerken problem Yaşar mıyım yardımcı olursanız sevinirim

zehir0t

Üye
Bişe olmaz iciciysen merk etme.mahmemeye çıkar denetim yersin ama fazla yakalatmadin dimi içici olduğuna inandı herkz ?

MoneyB

Üye
Yıllar boyu bir çok insan bu durumdan yakalanmıştır, fakat bir kaç senedir içicilikten kimsenin yakalandığnı, daha doğrusu yargılandığını düşünmüyorum, kamu personellerinden seni yargılayan savcıya kadar tüketimi mevcut artık ülkede, ve dünya da. Şuan ki kanunları baz alarak sokaklardaki salaşlığı da az çok göz önünde bulundurmak gerekiyor, şahsen elimde gören polis bile tutmuyor artık. En fazla denetimli serbestlik alırsın bir kaç sefer daha bu durumdan yakalanırsan, ama büyük meblağ yakalatmadığın sürece içicilikten sicil kaydına işleneceğini sanmam, sen yine de temkinli ol derim alış veriş yaptığın yerleri iyi seç, çok hızlı yerlerden değil daha sakin yerlerden bulmaya bak. Eğer kendin ekiyorsan da sadece içimlik ve sarılı tut üzerinde verilmeye hazır gramajlı paket içerisinde durması gereksiz olur.

smt1634

Yeni üye
Yıllar boyu bir çok insan bu durumdan yakalanmıştır, fakat bir kaç senedir içicilikten kimsenin yakalandığnı, daha doğrusu yargılandığını düşünmüyorum, kamu personellerinden seni yargılayan savcıya kadar tüketimi mevcut artık ülkede, ve dünya da. Şuan ki kanunları baz alarak sokaklardaki salaşlığı da az çok göz önünde bulundurmak gerekiyor, şahsen elimde gören polis bile tutmuyor artık. En fazla denetimli serbestlik alırsın bir kaç sefer daha bu durumdan yakalanırsan, ama büyük meblağ yakalatmadığın sürece içicilikten sicil kaydına işleneceğini sanmam, sen yine de temkinli ol derim alış veriş yaptığın yerleri iyi seç, çok hızlı yerlerden değil daha sakin yerlerden bulmaya bak. Eğer kendin ekiyorsan da sadece içimlik ve sarılı tut üzerinde verilmeye hazır gramajlı paket içerisinde durması gereksiz olur.
Çok sağol bayağa açıklayıcı oldu teşekkür ederim ya bende öyle düşünüyorum ama işte yakalanınca insanın bütün algısı psikolojisi pert oluyor normalde sakin yerlerde biner inerim İstanbul’da ikamet ediyorum dalgınlığıma geldi cumartesi akşamüstü Kadıköy’den tam göbeğinde metrobüsten indim akşam pazarı yapmış narkotik zaten zincirleme 5 kişi yakalandı yani adam daha benim tutanağı tutarken belli dönemler var işte artık emir mi veriyorlar pirim mi anlamadım bunaltınca bunaltıyorlar bazen de hiç oraları bile olmuyorlar ama beni çok soğuttu bu durumdan hergün içen adamım ben alasım gelmiyor korku vs değil bi şekilde saklarsın biyere ama çok soğutuyor bu durumlar kağıdı bekle denetime git işe vs sıkıntı tekrardan teşekkür ederim bi nebze teselli gibi oldu

smt1634

Yeni üye
Bişe olmaz iciciysen merk etme.mahmemeye çıkar denetim yersin ama fazla yakalatmadin dimi içici olduğuna inandı herkz ?
Aynen hocam sordu zaten miktar o kadar çok yoktu maks 2.5 gram içmek için aldım 100 liralık dedim o bide sarılı sigara vardı bunu atıyorum bundan işlem yapicam bak sıkıntı yaratır ikisi sana dedi sağolsun ama tuttu bi kere tutanağı kubar yakalattım zaten incelemeye falan gidecekmiş sanırım ama miktar dediğim gibi isteseler de torbacı sınıfına sokamaz bi yakınım 65 gramla yakalandı eli ayağı düzgün adam ucuza buldum toplu aldım dedi içicilikle yargılandı yani ne olacağı belli olmuyor ondan tedirgin oldum biraz

MoneyB

Üye
Çok sağol bayağa açıklayıcı oldu teşekkür ederim ya bende öyle düşünüyorum ama işte yakalanınca insanın bütün algısı psikolojisi pert oluyor normalde sakin yerlerde biner inerim İstanbul’da ikamet ediyorum dalgınlığıma geldi cumartesi akşamüstü Kadıköy’den tam göbeğinde metrobüsten indim akşam pazarı yapmış narkotik zaten zincirleme 5 kişi yakalandı yani adam daha benim tutanağı tutarken belli dönemler var işte artık emir mi veriyorlar pirim mi anlamadım bunaltınca bunaltıyorlar bazen de hiç oraları bile olmuyorlar ama beni çok soğuttu bu durumdan hergün içen adamım ben alasım gelmiyor korku vs değil bi şekilde saklarsın biyere ama çok soğutuyor bu durumlar kağıdı bekle denetime git işe vs sıkıntı tekrardan teşekkür ederim bi nebze teselli gibi oldu
Kadıköy bildiğin üzere biraz insanların kalabalık olduğu ve iskele bölgesinin çok tercih edildiği bölgeler, daha sakin ve köşe mahalleler olur fakat bundan kastım örneğin fikirtepe ya da tarlabaşı gibi hızlı yerlere nazaran esenyurtun belirli kısımları ve daha bilinmeyen mahalleleri tercih etmen memur azlığından ve denetimsizlikten yararlanabileceğin anlamına gelir, bir istanbullu olarak seni çok iyi anlıyorum fakat mahallem gereği kenevir dahil bir çok şeyin ticaretine gözlerimle şahit oldum doğduğumdan beri, Polislere karşı kullanabileceğin tek silah zihnin ve zamanı nasıl değerlendirdiğin. Polis puan için suçlu avlasa da savcılar kenevir kullanımı belli bir oran da gerçekten suç saymıyor, tabi ki imal ve dağıtımını yapmadığın sürece.

smt1634

Yeni üye
Kadıköy bildiğin üzere biraz insanların kalabalık olduğu ve iskele bölgesinin çok tercih edildiği bölgeler, daha sakin ve köşe mahalleler olur fakat bundan kastım örneğin fikirtepe ya da tarlabaşı gibi hızlı yerlere nazaran esenyurtun belirli kısımları ve daha bilinmeyen mahalleleri tercih etmen memur azlığından ve denetimsizlikten yararlanabileceğin anlamına gelir, bir istanbullu olarak seni çok iyi anlıyorum fakat mahallem gereği kenevir dahil bir çok şeyin ticaretine gözlerimle şahit oldum doğduğumdan beri, Polislere karşı kullanabileceğin tek silah zihnin ve zamanı nasıl değerlendirdiğin. Polis puan için suçlu avlasa da savcılar kenevir kullanımı belli bir oran da gerçekten suç saymıyor, tabi ki imal ve dağıtımını yapmadığın sürece.
Aynen öyle çok haklısın dostum aslında bilinçsiz bir tüketici değilim bende Bursalıyım aslen öğrenciyim burda 5 yıldır kamberlik kantar az çok görüyoruz biliyoruz ama İstanbul’daki olay bambaşka benim 1.5 ay önce aracıma mahalle çıkışı beklerken 3 tane kom memuru bindi koltuğun arkasında 200 liralık selvi dedikleri dalgadan buldu adamlar mahalleyi sabahtan akşama kadar dronlarla izliyor abi esnaftık şöyleydi böyleydi derken zorla isim aldılar adres aldılar torbacının elimizdeki malzemeyi bile almadan üç sokak ötede görmicem bidaha diyip bıraktı yaşım 25 burda olay öyle değil burda direk içiciye müdahale herkes biliyor içiciden bi bok olmadığını dediğini de yaptım ev fikirtepe Kadıköy arasında bi ara esenyurttan takıldım full ama uzak işte bi biniyorsun fikirtepeden 2 saat minimum 5 de gitsem 8-9 arası evinde oluyorsun hergün de içince sıkıntı oluyor bu sefer geçen sene bi kendim yetiştirdim yeterli oldu çok iyi olmasada en son kurucaz galiba yine teşkilatı kendimiz yapıcaz

MoneyB

Üye
Aynen öyle çok haklısın dostum aslında bilinçsiz bir tüketici değilim bende Bursalıyım aslen öğrenciyim burda 5 yıldır kamberlik kantar az çok görüyoruz biliyoruz ama İstanbul’daki olay bambaşka benim 1.5 ay önce aracıma mahalle çıkışı beklerken 3 tane kom memuru bindi koltuğun arkasında 200 liralık selvi dedikleri dalgadan buldu adamlar mahalleyi sabahtan akşama kadar dronlarla izliyor abi esnaftık şöyleydi böyleydi derken zorla isim aldılar adres aldılar torbacının elimizdeki malzemeyi bile almadan üç sokak ötede görmicem bidaha diyip bıraktı yaşım 25 burda olay öyle değil burda direk içiciye müdahale herkes biliyor içiciden bi bok olmadığını dediğini de yaptım ev fikirtepe Kadıköy arasında bi ara esenyurttan takıldım full ama uzak işte bi biniyorsun fikirtepeden 2 saat minimum 5 de gitsem 8-9 arası evinde oluyorsun hergün de içince sıkıntı oluyor bu sefer geçen sene bi kendim yetiştirdim yeterli oldu çok iyi olmasada en son kurucaz galiba yine teşkilatı kendimiz yapıcaz
Torbacılar ile muhattap olmaktansa güvenli bir şekilde ekipmanını dizerek kendin yapabilirsin daha sağlıklı olacaktır, hem ne içtiğini bileceksin hem de güvenli yetişir, tabi ki yetiştirme riski de ayrı konu ama bunu her şekilde önleme lüksün var yatırımına bağla olarak, örneğin koku giderici macunlar ve hem bitki sağlığı hem hava sirkülasyonu açısından karon fiber kullanmak gibi. Evine çok gelen giden yoksa da kafan rahat eder zaten sen de acil durumlara karşı sote bir yere koyarsın yine de. Ama her ne olursa olsun artık istanbul da bu doğal güzelliklere bile katkı (kimyasal) yapabiliyorlar hem, riskini almaya gerek bile yok. Ayrıca hukuki açıdan temin etmektense 1 kök kendi içimliğin kadar ekmen (ticareti ve kimsenin elinde olduğu bilgisi olmadan, gerekirse en yakın dostun bile) ekmen sağlıklı olur. Umarım ki hukuki sorunlar yaşamadan günün birinde insanlığın hayatına keyfiliğinin yanında şifasını da sunabiliriz...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******