Yardımmınıza ihtiyacım var

mgangx

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm üstadlar yardımınıza ihtiyacım var 12 bin bütçem var 5 kök ekmek istiyorum ilk defa yapıcam hangi sigarayı yetiştirmeliyim elektrik faturası ne gelir 5 kök ile yakalansam ceza alırmıyım lütfen benimle bilgilerinizi paylaşırmısınız

wertasaw

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm üstadlar yardımınıza ihtiyacım var 12 bin bütçem var 5 kök ekmek istiyorum ilk defa yapıcam hangi sigarayı yetiştirmeliyim elektrik faturası ne gelir 5 kök ile yakalansam ceza alırmıyım lütfen benimle bilgilerinizi paylaşırmısınız
selamlar knka forumda esrar odası kurulumu yazan konu başlığına girip bakarsan hazır sistemlerde var 3 aşağı 5 yukarı onerilerde var tercihine göre
elektirk hesaplamada var tükettiğin kw başına hepsini bulabilirsin
2 kök yakalatan vardı 10 ay vermişlerdi birisine ama 3 yıldan aşağısı denetimli serbestlik diye biliyorum ben sen yinede araştır bi bak derim

mgangx

Yeni üye
Teşekkür ederim yazdığınız için kurulumları okudum 5 kök için 150x150x200 kabin yeterli olurmu
bakımına göre değişir bro 1 kökten 150-200 gr da alabilirsin 100 gr da tamamen senin elinde
Sizlerin yardımıyla inşallah alabileceğim en üst gramajı alırım
bakımına göre değişir bro 1 kökten 150-200 gr da alabilirsin 100 gr da tamamen senin elinde
İlk defa yapacağım hangi sigarayı ekmeliyim ak48 diyenler var

mgangx

Yeni üye
Teşekkür ederim yazdığınız için kurulumları okudum 5 kök için 150x150x200 kabin yeterli olurmu

wertasaw

Yeni üye

rica ederim knka https://tohumsuz.com/threads/13-000-tl-5-bİtkİ-fem-profesyonel-grow-odasi-kurulumu.21477/ bu konuyu incelemi tavsiye ederim sana ekebileceğin genetikte tamamen sana kalmış auto mu photo mu indica mı sativa mı sen seçeceksin orda diğer arkadaşlar öneri vermişlr birkaç tane onlara da bakabilirsin

34Trip

Üye
Knka her şeyi hazır almayı mı planlıyorsun ?

sanaldarbe

Kıdemli Üye
ceza alır mısın kısmına cevap vereyim, zıplatırlar adamı :) 5 kök çok kanka, evde sarmalık malzeme veya rende ile yakalanırsan içicilikten ceza alıyorsun, evde hassas tartı ya da paketleme malzemesi veya yüklü miktar para varsa satıcılıktan ceza alıyorsun, satıcılıktan alırsan geçmiş olsun, içicilikten alırsan sicilinin temizliğine göre muamele görüyorsun, tertemiz bi sicille yakalandığını varsayıyorum 2-3 yıl denetimli serbestlik yersin, ama tertemiz sicille 5 kök yakalatırsan 2-3 yıl olan taban cezadan değil 9 yıla kadar olan tavan cezadan işlem yapıyorlar ( tavan ceza 9 muydu 14 müydü emin değilim 14 de olabilir )
şimdi full setle growa giriceksin anladığım kadarıyla, 5 kök değil de 1-2 kök bişey olsa, kanın temiz olursa evde de paket malzemesi çarşaf vs bişey bulundurmazsan yasa dışı çiçek yetiştiriciliğinden işlem görürsün, tavsiyem de her zaman güvenli takılmaktır
son baktığımda kanunlar bu şekildeydi kanka sana tavsiyem uyuşturucu ile ilgili yasayı bulup güncel halini bi okuman

mgangx

Yeni üye
Sicilim tertemiz bra birkaç davada bilgi sahibi olarak geçiyorum sadece başka bir ev kiralıyıp o evde yapıcam tam takır evde sadece sera olucak boş sigara bile olmayacak başka evde yapmam ekstra soru. Olurmu acaba. iyi bir işe sahibim içicilikten işlem göreceğimi düşünüyorum yazdıklarına göre Allah kaza bela vermesin cümlemize bu arada

CaliforniaLov3

Yeni üye
Sicilim tertemiz bra birkaç davada bilgi sahibi olarak geçiyorum sadece başka bir ev kiralıyıp o evde yapıcam tam takır evde sadece sera olucak boş sigara bile olmayacak başka evde yapmam ekstra soru. Olurmu acaba. iyi bir işe sahibim içicilikten işlem göreceğimi düşünüyorum yazdıklarına göre Allah kaza bela vermesin cümlemize bu arada
Sırf bunun için ayrı bi ev kiralarsan bana göre derdini kimseye anlatamazsın moruk. Her türlü satıcılık şüphesiyle üzerine giderler. Hangi müptezel içeceğini çıkarmak için ayrı bi ev tutup binlerce liralık malzemeyle sistem kurar, kira fatura vs derdinin altına girer. Kaldı ki kendi yaşadığı yerin masraflarının üzerine bu masrafları yapıyorsa o işin altında içtiğini çıkarmaktan fazlası vardır derler. Ben düşünebiliyosam zarbolar her türlü düşünür. Dikkatli ol..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****