Yardim

kuraf1385

Yeni üye
Tohumları bugün pet bardaklara koydum ilk sularini verdim açık alana ekicem köfteci tohumlarından yapıyorum pet bardakta ne kadar süre tutabilirim en fazla şuan balkondalar ne zaman doğaya birakiyim. Sitede okumuştum ama bulamadım bı abimiz tohumdan cinsi belli oluyor demişti nasıl olması gerekir tohumun teşekkürler.

babacigaraci

Yeni üye
Merhaba kanka. Tohumdan cinsiyet anlaşılmaz büyüme evresinde anlaşılır. İkincisi tohumları önce peçetede patlatmadanmı koydun toprağa

Kanka

Administrator
Yönetici
Konu başlıgını forum kurallarını okuyup değiştirirsen iyi olur , ışık almayan bıyerde baş cıkartmasını bekle , 3-4 haftaya söyler cınsıyetını

Aemili31

Müptezel
köfteci tohumun fem olduğu için ilk iki hafta güneşi iyi alan bi pencere önüne koy kızın bi gelişsin kendine gelsin sonrasında dışarı alırsın acele etmeye gerek yok daha vakit çok. Ancak bitkinin/bitkilerinin takibini iyi yap en iyi 20. günde cinsiyetini belli eder ona göre erkeği imha edersin

kuraf1385

Yeni üye
Direk toprağa ektim pet bardakta bekliyorum işte patlamalarini patlar 3 5 gune heralde şimdi anlamadım ışık almayan bir yerdemi bekliyim tohumun patlamasını patladijtan sonramı koyiyim  pencere önüne birde 20 25 gün ufak pet bardakta durabilir mi saksimi almam gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** hahahaha ***** *** hahahaha ****** *** ** ******* *** ********* ********* ****** **** *** **** *** ****** ****** ** ******
  • Emmy Emmy:
    ****** ****** ****** hahahaha********* *********
    *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    *** ** ********* ***** *** ***** ********** *** ****** *** ** **** ********** **** ********** **** ********* hahahaha
    ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** ***** ******** * hahahaha **** *** ****** ****** **** ********* *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** **** **** hahahaha****** *** *** ***** **** ***** *** ***** ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ******* ** ****** **** ***** ******* *** ** ****** ****** **** ******* *********
    ** hahahaha ****** ******** ********** ***** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ***** ** ******* ** ** *** ** ****** **** ********* ****** ********
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    TroubleStyla TroubleStyla: ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**