Yaz growu

Kuşcu

Üye
1 hafta sonra başlasak ortalama 100 gün sürse growa başlasammı yoksa yalan edermiyiz kızları sıcaklardan ve nemden yaz dolayısı ile

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Eyw kral sıcaklığı çözerizde akşam 8 sabah 8 aralığında nem olayı nasıl olur küf mantar olurmu onu kestiremiyorum Marmara bölgesinde
evet dostum çok zor nemi alan ürünler biliyorum bir araştırsana bir kaç kez görmüştüm onları ama ne kadar işe yarar bilemem..... boşa dememişler duvarı nem insanı gam öldürür diye:)

Kuşcu

Üye
evet dostum çok zor nemi alan ürünler biliyorum bir araştırsana bir kaç kez görmüştüm onları ama ne kadar işe yarar bilemem..... boşa dememişler duvarı nem insanı gam öldürür diye:)
Eyw nem alma makinelerine bi göz atıyım en iyisi en kötü ihtimal kışı beklemeye devam ke saygılar reis

Kuşcu

Üye
Klima varsa bulunduğu odada 25 derecede düzenli çalıştırırsın sıkıntı olmaz nem filan. Yoksa eylülde başla. Temmuz ağustosta uğraşılmaz. Sabah akşam buz kovalariyla uğraşırsın
Eyw dostum buz kürü mevzusunuda kafamda çözmeme yardımcı oldun klima şart ozaman taşınabilir klima bakim en azından

Cansahin

Yeni üye
Bir su sebilini soğutacak kadar radyatörlü soğutma sistemi yapıp , quantum boardlarıda bu sisteme termal macun ile montaj yaparsak yaz kış her türlü grow yapabiliriz, bugün aklıma geldi bu fikir, hatta aliexpresden 2 tane 240watt qb sipariş ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
    Houp53 Houp53: ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ********...