Yeşil oda ❤️

MarijaneyTR

Doktor
@Yesil888 kanka toppinge bu şekilde ilerliyorum bilgin olsun .1 kat , 2 kat , 3 kat şekilde yaptım hangisini seversem hasat zamanı artık o şekilde devam edicem . Devamlı yaprak temizliği yapıyorum full sömek dallari gelişsin diye .

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka, kac kere topping yaptin?Ben iki kere topping yapiyorum. Sürekli yaprak alma, zamani gelince hepsini bir seferde al. Rahat birak kizlari biraz gelissinler, photo mu,auto mu? Bu sekilde egitim verdigine göre photo diye düsünüyorum. Bekle eger photo ise cicege vermeye 2 hafta kala lolipop ve super crop tekniklerini uygula, sayisiz üst sömek dalin olacak. Bu teknikleri bilmiyorsan , yaz bana sana youtube linkleri atarim.

MarijaneyTR

Doktor
Kanka, kac kere topping yaptin?Ben iki kere topping yapiyorum. Sürekli yaprak alma, zamani gelince hepsini bir seferde al. Rahat birak kizlari biraz gelissinler, photo mu,auto mu? Bu sekilde egitim verdigine göre photo diye düsünüyorum. Bekle eger photo ise cicege vermeye 2 hafta kala lolipop ve super crop tekniklerini uygula, sayisiz üst sömek dalin olacak. Bu teknikleri bilmiyorsan , yaz bana sana youtube linkleri atarim.
Kanka auto bitkilerim , birdefa topping yaptım , sürekli yaprak almamın sebebi alttaki dalları kapatıyorlar , yapraklar marul yaprağı gibi oluyor , 1 hafta rahat bırakıyorum o halde bu şekilde kalsın 1 hafta sonra tekrardan resim paylaşırım yaprak almamış şekilde nasıl dersen öyle ilerlerim .

SxyHoroz

Üye
Reis kolay gelsin. Kimisi önce kimisi sonra yapıyor Lolipop çiçeğe girmeden önce mi yoksa çiçeğe girdikten sonra yapılıyor ?

Kanka auto bitkilerim , birdefa topping yaptım , sürekli yaprak almamın sebebi alttaki dalları kapatıyorlar , yapraklar marul yaprağı gibi oluyor , 1 hafta rahat bırakıyorum o halde bu şekilde kalsın 1 hafta sonra tekrardan resim paylaşırım yaprak almamış şekilde nasıl dersen öyle ilerlerim .
Auto bitkiye bu egitimi vermek herkesin harci degil :) eline sağlık 10 numara duruyorlar. Yatay olarak uzayan bitkin, fotoğrafta ikinci bitki. Ona 1 kere mi top yaptin sadece kanka

istr

Ordinaryüs
Her zamanki gibi hakkını vermişsin eğitimin :) Eline sağlık

Eski konuymuş, kestiğin kızlar mı bunlar, kürdanladığın kız noldu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    **** ***** hahahaha hahahaha
    ** **** *** *** ** ***** ******* hahahaha**** hahahaha *****
  • B biggie34_:
    *** ****** ********* ****** **
    *** ****** ****** **** ***** ****** **** ******** **** ***** hahahaha* ******* ** ****** ******** *** ***** ** ******** ***** ****** **** **** ******* ******** ******* ******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** hahahaha**
  • M Mpt77:
  • B biggie34_:
    ****** ********** ********** *** **** ******* ** ****** ******** *** ***** ** ******** ***** ****** **** **** ******* ******** ******* ******
  • B biggie34_:
    ***** ***** ********* ***** ******* ******* ******* **** **** ****** * ** *****
    +1
  • B biggie34_:
    ********** ********* ***** hahahaha ******** *** ********* ***** ******** ******** hahahaha
    +2
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
    +3
  • B biggie34_:
    *** **** **** ****** ***** ********** ******* *** ******** ********* ****** ***** **********
  • B biggie34_:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** hahahaha* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: **** ***** ********* ****