YEDİ'ZLER..

akrozom

Yeni üye
Selamlar,

Diğer konularımdan ulaşabileceğiniz üzere acemiyim. Ekipmanlarımı toparlarken bir taraftan da sponsordan feminized tohumlar gelene kadar antrenman yapmak için bir arkadaşımdan aldığım 7 adet tohumu çatlatmak için uygulama başlattım. Söylenilene göre AUTO tohum bunlar.

7 tohumu da suya daldırdım. 1 gün beklettikten sonra dokunduğum 7 tohum da suyun dibine battı. Okuduğum kadarıyla bu iyi birşey demek. Sonra bu 7'sini de 24 saatin ardından bir kavanoza peçete arasında koydum. Kavanozdaki peçeteyi ıslattım. Kavanozu kapattım. 24 saat sonra tekrar kapağı açtım ve suyunu tazeledim. Sonra 24 saatlik son periodu için kapatıp karanlığa koydum. Toplamda 48-56 saat'lik bir period sonunda baş veren tohumları kenarlarını deldiğim karton bardakların içine aldım. BioBizz Light Mix toprak koyduğum bardaklarıma tohumlarımı yerleştirip üzerlerini bi miktar aynı toprak ile kapatıp suladım. Sonra da RESİMDEKİ gibi bir ampulun altına aldım. 3-4 gün bu şekilde çimlenmelerini bekleyeceğim. Çimlendikten sonra içinde Yarasa Gübreli Plagton + BioBizz Light Mix + BioBizz All Mix Toprak karışımı olan 4'lt'relik Air saksılarıma alacağım. Dişi Erkek ayrını sonrasında ise 12LT'lik son yuvalarına alacağım. Bu arada onlara 240W'lık bir Quantum Board eşlik ediyor
 olacak. 
Photo tohumlarım için ayırdığım 37lt'lik Bez saksılarım'ı kullanmayacağım bu veletler için ama gerekirse kullanabilirim. Bu şekilde güzel eğitim de verilir sanki, değil mi? 

İzlemeye devam.

72 saat sonunda karton bardağımızdayız.

13.05.2020 / Karton Bardaklara girdiler.. 
....
....
....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
    Night owl Night owl: **