yeni başlayanlara tavsiyeler

Selamlar herkese iyi forumlar öncelikle..
Ben de artık kendi bitkimi yetiştirmeye an itibariyle karar verdim. Dışarıda veya içeride yapabilme imkanım var amacım fazla verim almak değil öncelikle bunu belirteyim hazır sistemler mevcut fakat ne alacağımı bilemedim öğrenmek istediğim ise eğer kaliteli bi siteden Photoperiod tohum alsam ve içeride çimlendikten sonra dışarı bir yere transfer etsem verim alır mıyım? Şu an zamanı olduğunu düşünüyorum ve verimli bi iklimde yaşıyorum sanırım dışarı bir yere ekeceğim afgan kush alma yönünde bi fikrim var ama aşırı aşırı acemiyim. Bazı arkadaşlar dünyanın en kolay yetişen şeyi falan yazmışlar gerçekten yüreklendirdiler beni ilk etapta yapmam gereken şeyler veya her hangi bir tavsiyesi olan arkadaşlar varsa inanın şu an basit tarzda söyleyebileceğiniz her şey benim işime yarar ekimden sonra yapılması gereken şeyler sulama aralığı gübre çeşitliliği vs vs bilgisi olan varsa çok sevinirim bol dumanlı çok randumanlı forumlar herkese.. :)

Rizzazzo

Yeni üye
Knk selam hoşgeldin
Nerede yapacağına karar vermen gerekiyor dışarıda yapacaksan hiç uğraşma sadece ışık al ve katı gübreler kullan bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    *** ********* hahahaha ***** ****** **** * ***** ***** ********* ***** ** hahahaha** ******** *** ********** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ******* ********* ***** ******* ******** *** ********** ***** **** ********* ****** *** ** *****
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha** ********** ***** ** ********
    ********* ***** ***** ********* ******* ****** *** **
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** *** ****** **** *** ******* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ****** **** hahahaha*** ***** ***** **** ****** ***** ********* ***** ****** ****** ** *********
    ***** ***** ****** **** hahahaha***** ******* ******* **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ********* ******** ****** **** ********* ******** ********** ***** ******** ****** ********* ******* ********** ** ** *****
    ****** ******** *** ***** *
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ********** ******** ****** ******* ***** ***** ****** **** hahahaha***** ******* ******* **********
    ******** *** ***** * ***** *
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha* ******* *** ***** ***** ***** ***** **** ***** * * ***** ********* ****** ******** *** ***** *
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ** ** ********** ******* * ** **** * ** *** ***** * ** ****** ********** * *****
    *** ** **** *
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    * ***** **** ***** **** ******* ***** ******** ***** ** ****** ***** ********* ** ****** **** **** **** ****** **** ******* ****** ********** ******** **********
    NewGardener NewGardener: ***** ***** **** ***** ***** *****