yeni başlicam autoflowering mi tercih etmeliyim reisler bi el atın

dalistanabiniz

Yeni üye
kabin olarak bunu sipariş ettik ayrıca 4x auto blue dream tohumumuz var
sizce bu şekil neler yapabilirim hasatım ne olur neler yapmalıyım neler yapmamalıyım ilk defa bir bitki bakıcam ilk defa böyle birşey yapıcam biraz yardımcı olursanız sevinirim gübre vs konusunda bilgim var ancak bu kabin bu ışıklar bu tohumla verimim nasıl olur biliyorum rakam vermek doğru değil ama aşşağı yukarı rakam alırsam ona göre oto tohum ekicem

Aemili31

Müptezel
Kankam hayırlı olsun güle güle kullanda bu mevsimde hps çalıştırırsan sıcaklıkla baş edemeyeceksin onun için bir çözümün varsa kullanışlı güzel ürünler hepsi

Narkotik

Üye
Auto ekme kanka photo daha mantıklı ilk grow için
Auto strese gelmeyen nazik bitkiler üstünde tecrübe edinemezsin eğitim gübre vb durumlarda

Aemili31

Müptezel
Yaşadığın bölgede ekim ayı soğuyorsa neden olmasın kanka bizim burası kasıma kadar cehennem gibi oluyor ve tabiki yardımcı olur herkes sende gir iyice araştır youtube videoları izle eğitim videoları izle kavrarsın zaten.

Narkotik

Üye
O
bilgim olmadığı için oto daha kolay geldi gözüme photo eksem burda yardım alır mıyım sence
Kanka Auto ekince yardıma ihtiyacın olmayacağını mi düşünüyorsun ekecen büyüyecek 2 ay sonra son çek Allah çek yok öyle dava photo daha kolay her şey gözüktüğü anlatıldığı gibi olmuyor sen al photo tohumunu autodan daha kolay

Blueberry

Stay High
@Narkotik sen büyük ihtimalle bi kere auto yetişrimişin bitkinin azına sıçmışın sonra da bi fem deneyeyim demişsin oda dayanıklı bir genetik çıkmış (critical vb gibi ) sorunsuz büyümüş.
Auto daha kolaydır daha daynıklıdır daha kısa sürede olur yaprakları bile daha diri diri koyu renkli olur. fem günlük belirtiler ortaya çıkarır yanlış affetmez autoya göre daha hızlı eksikliklerini gösterir. Milleti yanlış bilgilendirme.

Narkotik

Üye
@Narkotik sen büyük ihtimalle bi kere auto yetişrimişin bitkinin azına sıçmışın sonra da bi fem deneyeyim demişsin oda dayanıklı bir genetik çıkmış (critical vb gibi ) sorunsuz büyümüş.
Auto daha kolaydır daha daynıklıdır daha kısa sürede olur yaprakları bile daha diri diri koyu renkli olur. fem günlük belirtiler ortaya çıkarır yanlış affetmez autoya göre daha hızlı eksikliklerini gösterir. Milleti yanlış bilgilendirme.
Hayır kanka aksine ilk defa Auto yetiştiriyorum günlüğüm de mevcut aman bişey olur aman solar gider diye bitkiye dokunamıyorum Fem de öyle değil canım nasıl isterse takılıyorum eğiyorum büküyorum ölmüyor bitki kaldırıyor autoya uygulasam bunları stresten hasadı uzar e ne anlamı kaldı belki fazla gelir ölür yani moruk bence Fem yetiştirerek tecrübe kazanmak daha önemli grower olma yolunda
Fem büyüttüklerim de yerli tohumlar critical falan değil yani :Dd

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha* ******* ****** ***** ****** hahahaha* hahahaha ******
  • yoqyaa yoqyaa:
    ** ***** ******** ***** ****** hahahaha ******** *** *********
  • lavrens lavrens:
    ***** *** **** *** ***** ****** ********** ******* ***** hahahaha hahahaha **** *** hahahaha** *** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** *** **** *** ***** ****** ********** ******* ***** hahahaha hahahaha **** *** *******
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
  • R Chat bot:
    *** ** hahahaha* ****** ***** ********* ******** ******* ***** ******
  • R Chat bot:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ** ****** ******** *** hahahaha* ***
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa: