Yeni Bir psişik özellik kazandım(murphy)

Evet Beyler,Beyanlar Dün gece Sarıyerde cigaramı içmeye başladım.Sigara sağlam.Yarısına geldim söndürdüm.Önümde Spor aletleri vardı.Spor aletine bilip yürüyüş yaptım.

Karşımdada deniz.Kendimdeyim.Ama kafa bi milyon aga.Deniz dalgalanıyor.Gözlükle mükemmel oluyor.Sanki dûnyayı bir televizyondan izliyormuş gibi oluyor.Deniz bir an suyu çekiliyor.Ve artıyor zannediyorum.Yerdeki lekeler oluyor.Mesela ağzında pipo olan bir maymun gibi görüyorum.
O derece yani.Yani kankalar ben cigarayı yeni içmeye başlıyorum.Yani siz çok müptezellerin ilk kafaları gibi.Son 3-4 aydır.Toplasan 10 kere içmisimdir.Ayrı ayrı.Yani vucut daha thc yi tanimadigi icin bende baya etki ediyor.

Bide mango yemistim.1 saat oncesine kadar.

Her neyse konumuza dönelim.Ne zaman cigara içsem,Çok önemli insanları ve Zengin insanları görüyorum diye.
Bide yolda dün yürürken.Hep bazı insanları bazılarına benzetiyorum.Gözlükte gözümde gündüz vakti.Arabadan bakıyorlar bana.Ulan acaba bunlar polis olmasın diye bakıyorum.Her neyse yolda gittim.Bilimer Yalısı vardı.Bir sürü lüks arabalar.Vayy be dedim Nasıl bir büyüsü var.Sanki Cannabis Sativa beynime büyü yapmışta Herşey oluyor.Yani içtiğimde gündüzdü ve sarıyer sahilinde içtim.Hemde yanımdan otobüslerde geçiyordu.

Aslında kankalar Kafamız Kıyakken.Yani benim dün yaptığım gibi.Evde değilde böyle zengin mekanlarında yapsak nasıl olur? Belki bi özgüven gelir bize cigaranın kafasıyla belki zengin biriyle konuşuruz tanışırız felan?
Yada zengin bir kız ayarlasak.Yada zenginlerden para istesem.Şöyle bir 5000 dolar gibi he?

Lucky

Müptezel
Enteresan fantazilerin var kanka zaten kokerec yesek bebek mercan köfte yesek ortaköy profitorol inciden başka tanımam senide görmüş olabilirim menemen yerken falan sarıyerde çok mecnun var :) gel sana 300 500 gr verelim gönlün olsun 5000 euro eder heralde :)

Haze haze

Yeni üye
Güzel kafalar aga ve 4 duvar arasında yada sürekli aynı yerde aynı kişilerle takılınca kafa ileri gitmiyor en zehiri de içsen hersey aynı olunca aynı kafayı yaşıyosun o yüzden böyle divane gibi gezmek kafayı yükseltir elbet :)

Aynn öyle kardeşlerim.Vallaha dalga geçmiyorum.Dûn yolda gidiyorum.Belki görenleriniz olmuştur.bej bereli,mavi kotlu,üzerinde siyah ceketli,içimde içlik olan biriydim.

Her neyse,Kankalar size yemin ediyorum ki.Yolda gözlüğümü takmışım.Yoldaki arabaların içindeki insanları görüyorum ya.Yani vallah sanki Manken podyumunda ilerliyormuşum gibi oluyordu.Yani ben manken onlarda Seyirci.Bide herkesi de birilerine benzetiyordum.

Size oldumu hiç bilmiyorum ama.Mesela bir arabanın içindekini amcama,yada mahalleden birine herkesi daha görmüş biri olarak görüyordum

Ondan sonra yolda öyle bir şekilde yürüyordum ki.Böyle manken gibi.Ama kafamız nasıl güzel.

Vallaha elimde bir resim tuvali ve boya olsa mükemmel şeyler çıkarırdım.

Aslında fena fikir değil ha.İyi bir havada gidiceksin oraya aga.Bir yandan cigaranida çaktırmadan nasrettin hoca gibi içicen.Sanatını icra edicen,O zaman Prens Charles olurum✌️

Yada Animasyon kıyafetleri giyip.Mesela robot adam gibi.Millet demez bunun kafası bile güzel.Derler animasyoncu...

Yemin ederim Dün bir konvoy gördüm.Başbakan konvoyu gibiydi.Ama ne konvoyu olduğunu bilemedim.İstinye tarafı gibiydi sanırım.Ulan resmen o zengin yalıların içini x ray gibi gördüm.Gözümün önüne geldi bazı şeyler hAyal gibi.Yani şu anda bu zenginler içeride ne yapıyor.Yani onlarda bizler gibi akşam yemegini yiyorlar.Sıçıyorlar.Aynıyız aslında.
Bilimer Yalısının önü dolu lüks arabalardı.Plakalar hep üçlü gidiyordu.TNR,EFK diye bende kendi kendime diyordum.Aha bu Efkanın Araba laa diye.ana bak bu Tanerin Araba aslında varya ben taner beyin arkadaşıyım.Kankasıyım deyip içeri gireydim nasıl olurdu moruk

Harbiden öyle son zamanlarda zevk alamaz hale gelmiştim sigaradan 1 hafta falan ara verdim dün güzel bir manzaraya karşı tek başıma tüttürdüm insan bir başka hissediyor uzun zamandır böyle kafa yaşamıyordum çocukluğumdan unuttuğum bir sürü anıyı hatırladım tozlu raflardan çıkardım
Aynn Öyle Vallah hacı ben konuyu yazarken Yazdın sen.Normalde senin ki öne düşmesi lazımdı disheidhsjs8s neyse.Vallah öyle hacı.Hele hele güzel bir manzarada yada doğa ortamında aldınmı mükemmel oluyor.
Sanki bir tane Tabloya bakıyormussun gibi hissediyor insan.Sanki Edebiyat kitabı okuyormuş gibi.Mesela bak kendi iç güdümden söyliyim.Dünkü kafadan.

Hüznün Yelkenlerini bırakmış Bu boğaz
Gelgit akıntılarına karşı giden teknelerin motor seslerine karşı insanlar hiçbir şey yapamıyordu.Camekanı dışarıya vuran Yalıda bir tür sada sesleri vardı.Adeta Semai arzdan gelecek şekilde esir almıştı Gökkubbeyi bir Yıldırım...

Dipnot Mango İle İçin.Yani İçmeden 1 buçuk saat önce Mango yeyin.Varya Kafalar zirveee.Dedim ya benim o kadar müptezellik tecrübem olmadığı halde.Mükemmeldi.Yani Kalbim sanki bir maymun Yani ben aslında bir jungle yim.Ve kalbim bir maymun.İçimden dışa doğru hop hop diye oynuyor.İçimdede hafif endişe ulan hızlımı atıyor kalbim diye bakıyorum.Yok lan diyorum bana bi bok olmaz.Benim Kalbim 540 beygir diyorum.Woww Nasıl kafaydı amq.Ama kankalar İndica bir tür kullanacaksanız Gündüz tavsiye ederim.Ne biliyim hem Herşeyi görüyorsunuz ,Herşeyin detayını inceliyorsunuz.Hemde Daha enerjik.Yani üzerimde bir ağırlık var evet.Bir yandanda yürümek istiyorsunuz.

Enteresan fantazilerin var kanka zaten kokerec yesek bebek mercan köfte yesek ortaköy profitorol inciden başka tanımam senide görmüş olabilirim menemen yerken falan sarıyerde çok mecnun var :) gel sana 300 500 gr verelim gönlün olsun 5000 euro eder heralde :)
Hatta dün Sahilde İsmail Abiyi Bile gördüm Kanka.

İsmail Abi Dedim.Hopp

Peki Kankalar Sizlere bişey dicem.Cigarayı içtikten 10 dk sonra bana sanki vücut ısım düşüyormuş gibi.Yani Vücudum daha fazla sıcak istiyormuş gibi oluyor.Yani Hava 6 dereceyse.Benim hissettiğim Eksi 6 oluyor.Bu sizdede oluyormu yoksa ben mi tribe giriyorum.Dışarıda Boğazda iken ha.Normal kafadada ben sıcağı seven biriyim.Yani kafam güzelken sıcakta olmayı daha iyi severim.

Kanka Hani sarıyerden Güneye doğru iniyon ya.Avusturya konsolosluğuna varmadan o yalılara varmadan.Polis Amcalay Vardı.Kafam trilyon.Ama fazla sallanmıyorum alkol gibi.Sadece hafif yalpa yapıyorum o kadar.Ulan gene Murphy kanunu Yürüdüm yürüdüm Tam o panzerin önüne geldim bir teyze elinde bohçası bana dediki "Evladım kuşburnu satıyorum alırmısın,Bende maskemi indirdim.Mütevazi bir tonla Teyzecim vallaha param yok dedim"Tmm evladım dedi.Kendimi bir an sırlar dünyasında sandım.Acaba Hızır aleyhisselammıydı o.Acaba o teyze orda olmasaydı paketmiydim.Çünkû cigaramı içmiştim.Yarım kaldı.Yarımınıda laptop çantama attım.Hani dedim ya Ne Zaman kafam gûzel olsa çok önemli insanları yada zenginleri görürüm diye.Woww Entressan.Bak kanka Cigaranin Faydalari.Eğer Cigara değilde Hap yada bonz içseydim.Belki o polislerin onûnde sırıtıcaktım.Yada bir yere kitlenip kalıcaktım.Yani demek istediğim kafa kendi iç dünyanızda 1.000000.00000 milyon ama zerre sallanmıyorsunuz

Yada cigara içip M ile başlayan bir ajans var tavsiye ederim.Oraya gidecem film setlerine.Hani yaratıcı düşünce artıyor ya.Belki ozaman daha eğlenceli ve gerçekci oynarım.Huhu

Lowmembers

Müptezel
Aslında kankalar Kafamız Kıyakken.Yani benim dün yaptığım gibi.Evde değilde böyle zengin mekanlarında yapsak nasıl olur? Belki bi özgüven gelir bize cigaranın kafasıyla belki zengin biriyle konuşuruz tanışırız felan?
Yada zengin bir kız ayarlasak.Yada zenginlerden para istesem.Şöyle bir 5000 dolar gibi he?
Bqbam hep derdiki arkadaslarin senden yuksek mertebede sensen iyi olsun diye cabala. Bugun anliyorum ki bqbamin demeye çalıştığı şeyi. Ne icersen ic ne yersen ye. Ömürlük de olsa 3 günlük de. Arkadasin seni yukseltecek biri olsun. Sigarayla kalın kankiler edinebilirsin. Bir dönem ankarq adliyesinden çıkmıyordum. Ama zulam dolu girp bos cikiyordum .s.s

Naritos

Yeni üye
Aynn öyle kardeşlerim.Vallaha dalga geçmiyorum.Dûn yolda gidiyorum.Belki görenleriniz olmuştur.bej bereli,mavi kotlu,üzerinde siyah ceketli,içimde içlik olan biriydim.

Her neyse,Kankalar size yemin ediyorum ki.Yolda gözlüğümü takmışım.Yoldaki arabaların içindeki insanları görüyorum ya.Yani vallah sanki Manken podyumunda ilerliyormuşum gibi oluyordu.Yani ben manken onlarda Seyirci.Bide herkesi de birilerine benzetiyordum.

Size oldumu hiç bilmiyorum ama.Mesela bir arabanın içindekini amcama,yada mahalleden birine herkesi daha görmüş biri olarak görüyordum

Ondan sonra yolda öyle bir şekilde yürüyordum ki.Böyle manken gibi.Ama kafamız nasıl güzel.

Vallaha elimde bir resim tuvali ve boya olsa mükemmel şeyler çıkarırdım.

Aslında fena fikir değil ha.İyi bir havada gidiceksin oraya aga.Bir yandan cigaranida çaktırmadan nasrettin hoca gibi içicen.Sanatını icra edicen,O zaman Prens Charles olurum✌️

Yada Animasyon kıyafetleri giyip.Mesela robot adam gibi.Millet demez bunun kafası bile güzel.Derler animasyoncu...
Senin yazıları keyifle okuyorum çok farklı fantazilerin var. Tam böyle kafayı kurtarıp muhabbet etmelik :D üstündekileri tarif ederken içliğine koptum süpersin dumanın bol olsun

mimir45

Üye
kanka cok dogru noktaya parmak atdin (deyim neyse aklima gelmedi siz anladiniz) ben yeni yeni ot icmeye basladigim zamanlarda hep kuzenle mahleye iner bi bankta oturup oyle icerdik yada evde max mahhallede tur atardik bu arada konum tel aviv kuzen dediki gel deniz kenarinda icelim gitdigimiz yerde ultra luks bi yer her taraf bar hanimlar belyer hepsi manken gibi massallah denizi izliyerek ictik kluplardan sarkilar yukselmeye basladi gitdik 2 klupun arasinda bi bankda oturduk sarkilar varya ruhumu aldi kaldirdi goklere 2ye ayriliyor ruhum dronn gibi kendimi yukaridan izliyorum denizin dalgalari falan anlatamma ne kadar guzeldi ama ayni mali dun mahhallede icerken hic o kafayla alakasi yoktu biliyorum trde disarida icmek cok sikintili yakalanma riski bide onun paroyasiyla kafa yasanmaz ama disarida hemde guzel semtlerde icmenizi tafsiye ederim oyle bi kafa daha sonra yasayamadim sahsim adina

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********