Yeni sistem led

Yumrucuk

Yeni üye
Arkadaşlar herkese merhaba, geçen sene evde iki adet çiçeğim vardı acemiliğin neticesinde bir ay boyunca dolu dolu içebildim ??,  şimdi bi tık profesyonelce yapmayı düşünüyorum ve herkese ayrı ayrı teşekkür etmek isterim ki forum çok faydalı ve keyifli, neyse amazon da bayağı bir araştırdıktan sonra aşağıdaki led i buldum, 4/5 bitki için düşünüyorum, fikirlerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkür ederim

https://www.amazon.com/FSGTEK-Spectrum-Indoor-Growing-Fixtures/dp/B081JS7LVG/ref=mp_s_a_1_49?keywords=cob+led&qid=1583401092&sr=8-49

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Kanka aciklamayi okudun mu bilmiyorum ama 300w hps/mh ile es deger gibi bir sey yazmislar galiba orda yazilan 1800w yazisina cok takilma gercek deger 300w kanka coblarin tanesi 50w buyuk ihtimalle forumda isiklarla ilgili konuya girip redcliff actigi cob led konusunu okumani tavsiye ediyorum bol sans

Yumrucuk

Yeni üye
Teşekkür ederim :)

Kanka bunu buldum, forumda da konuştuk arkadaşlarla, bi bak istersen, ayrıca ilginden dolayı teşekkür ederim 
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07TS82HWB/ref=psdcmw_14252941_t1_B07C59J8L2

Ü

Üye silindi 12891

Guest
gb herhalde kanka bu tam emin olamadim 100w mı diyor amazon sitesindeki bilgiler kismindan bi sey anlamiyorum karisik... ama bunun örümcek olanı var daha çok alana hükmedeni onlara bak bu senin dediginin altinda 3 bitki buyutursun https://m.tr.aliexpress.com/item/4000049306713.html?spm=a2g0n.wishlist-amp.item.4000049306713&aff_trace_key=56f48b7ec8e044a69ed3b7f775cefc43-1582510107332-09257-VnYZvQVf&aff_platform=msite&m_page_id=166amp-b9g8DgL1fC67Z6v6azKdLQ1583452729602&browser_id=eb3e53cec8834438b11e8d09d1e10df1&is_c=N bunun altinda 6 bitki buyutursun

Ü

Üye silindi 12891

Guest
qb led herhalde kanka bu tam emin olamadim 100w mı diyor amazon sitesindeki bilgiler kismindan bi sey anlamiyorum karisik... ama bunun örümcek olanı var daha çok alana hükmedeni onlara bak bu senin dediginin altinda 3 bitki buyutursun https://m.tr.aliexpress.com/item/4000049...df1&is_c=N bunun altinda 5 bitki buyutursun arasindaki farklari iyice arastirip oyle al senin paylastiginada cok guzel yorumlar gelmis herkes memnun 

Yumrucuk

Yeni üye
Cvp: Yeni sistem led

boskalmasin' Alıntı:
qb led herhalde kanka bu tam emin olamadim 100w mı diyor amazon sitesindeki bilgiler kismindan bi sey anlamiyorum karisik... ama bunun örümcek olanı var daha çok alana hükmedeni onlara bak bu senin dediginin altinda 3 bitki buyutursun https://m.tr.aliexpress.com/item/4000049...df1&is_c=N bunun altinda 5 bitki buyutursun arasindaki farklari iyice arastirip oyle al senin paylastiginada cok guzel yorumlar gelmis herkes memnun 

Kanka dediğin çok para :)
Çevirisi aşağıda 

• DAHA UCUZ YÜKLER: 2.7 umol / J ile Yüksek Enerji Verimliliği, sadece 100w tüketir, ancak sahte 1000W 1200W Blurple ledli büyüyen ışıklarla aynı verime sahiptir. Sebze ayak izi 3 x 3 ft, Çiçeklenme ayak izi 2 x 2 ft.
  • SAMSUNG LM301B Diyotlar - şu anda mevcut olan en yüksek ışık çıkışı LED'i, daha iyi gölgelik ışık penetrasyonu yaratır, diğer kırmızı mavi ışıklara kıyasla% 40 daha yüksek verim elde eder.
  • DAHA GÜVENLİ SÜREÇ: Fan SIFIR Gürültü, katı alüminyum ısı emici geniş alanlar, kablolar için özel koruyucu kapaklar, su geçirmez LED kartı, yüksek güvenlik performansı ORTALAMA KUYU Sürücüsü. Diğer marka ışıklarla karşılaştırıldığında% 50 daha uzun kullanım ömrü. Güvenle büyümenizi sağlar.
  • SUNLIGHT SPECTRUM: Mavi, Beyaz, Kırmızı ve IR (660-665nm, 3000K, 5000K ve IR 760nm), doğal güneş ışığında istenen her şeyi sağlar, tohumlarınızı kendi kaynağınıza dönüştürür, güzel, yüksek verimli bitkiler üretir. Bitkilerinizin gerçek rengini görmek kolaydır.
  • FİŞ VE OYNAT: Montaj gerektirmez. Kutudan çıkar çıkmaz LED büyüme ışığınız kullanıma hazırdır. Örümcek Çiftçi LED Grow Light, yerel bakım merkezinin (ABD / CA / İngiltere / DE) 3 yıllık servis sonrası hizmetini sağlar, Herhangi bir sorunuz için bize e-posta göndermekten çekinmeyin ve çözmenize yardımcı olacağız.

Catrex' Alıntı:
Kanka 100W qb led o linkte ki.4-5 bitki değilde 2-3 bitki yaparsan 1m2 bi alanda ortalama 100-150 gr hasat alırsın.Eğitimine,gübrene,havalandırmana vs. göre.

Eyvallah kanka teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Kankam suanda neyi almaya imkanin gucun varsa onu al allah ne verdiyse giriseceksin growa anladigim kadariyla, devami gelir zaten gelecek growa dersin bunun daha yuksek modelini daha iyisini alayim ama onunla 2 bitki anca buyutulur sen basla devami gelir ;)

EJDEERYAAA

Yeni üye
1mt² lik alana 2 bitki için viparspectra pro p 1000 yada 1500 almayi düşünüyorum hangisini önerirsiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** *** ********* ********** ** ******** *** ****** ****** *** **** **** *** ******** **** hahahaha* **** ***** ***** **** ******** ***** ****** ***
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ***** ****
  • Melez Melez:
    ** ** ****** **
  • T Tropikal.MR:
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ** ***** ********* hahahaha** ********* ********* ******* ********* ** ** ***** ******** ******* ** ****
  • T Tropikal.MR:
  • Night owl Night owl:
    ** ***** **** ** * ****** ** ***** ****** ****** *** ***** ***** ********* ********* ******* ****** ****** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ** **** **** hahahaha**** ****** *** ****** ** ******* ***** ****** ***** ******* ** *** ******** ******* ****** ********** ******
    +1
  • Melez Melez:
    ***** ** ** hahahahahahahaha ***** ****
  • Night owl Night owl:
    * **** * ***** **** ********* ******* ***** ********* hahahaha **** hahahahahahahaha ***** ****
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ****** ***** ****** hahahaha **** ***** ****** ******* ***** ** ** ***** **** ** * ****** ** ***** ****** ****** ***
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ********* ***** ** **
  • Melez Melez:
    ** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha*** ******** ********* ******* **** **** ** ***** *** ****** ***** ****** hahahaha **** ***** ****** ******* ***** **
  • Melez Melez:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Melez Melez:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha** ****** ** hahahaha **** ****** ** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** hahahaha* **** ****** ********** ******* ** ******* ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ******* ***** ********* ******** ***** ****** ** hahahaha **** ****** ** ***** **
  • Night owl Night owl:
  • Melez Melez:
    *** hahahaha ********* ****** **********
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha ******* **** ******** ********** ****** ********* ***** ****** hahahaha** hahahaha* hahahaha*** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** ** ***** ***** *** *** ******* ******* ** ****** *** hahahaha ********* ****** **********
  • Melez Melez:
    Melez Melez: ******* ***** ******* ******* ***** ****** ******