yeni yetme bebeye ışık konusunda yardım :(

Pedrograd-7

Yeni üye
merhaba kankalar aliesxpressden ışık alıcam bu kendin yap çiplerinden fakat renk sıcaklıkları var seçenekler şöyle

450-455nm
370-780nm
3500k
6500k

1 bitki yetiştirecem küçük bir kabinde kaçtane led lamba almalıyım ve hangi renk olmalı çiçeklenme için ayrı sömeklenme için ayrı mı almam gerekiyor çünkü biri anladığım kadarıyla beyaz biride sarı ışık ama hangisini kullanmalıyım anlamadım esaatlerdir forumda geziyorum bu konulya ilgili bişi bulabilcekmiyim diye bulamadım eğer konu açılmışsa özür dilerim 

teşşekürler kankalar

güncel

Ekli dosyalar

• Untitled.png
    Untitled.png
    226.5 KB · Görüntüleme: 17

Saltoa

YÖNETİCİ
Selam kanka

370 780 full spectrum ondan sececeksin .

5 tane al tek bitki için 250 watt işini görecektir.

Pedrograd-7

Yeni üye
Cvp: yeni yetme bebeye ışık konusunda yardım :(

Saltoa' Alıntı:
Selam kanka

370 780 full spectrum ondan sececeksin .

5 tane al tek bitki için 250 watt işini görecektir.

Teşekkür ederim ?

gPbjB0g

https://ibb.co/gPbjB0g

anastamos

Yeni üye
kanka biri veg diğeri bloom dönemi içindi sanırım. bende bunlardan almayı düşünüyorum. eski bir anfi vardı. onun içini boşalttım içine kaç tane alıyorsa alicam bunlardan. hatta ben 2-3 kök düşünüyorum. bunun için 6 adet veg 6 adet bloom için düşünüyorum. auto tohum olacağı için hepsini aynı anda açmayı düşünüyorum.

Pedrograd-7

Yeni üye
Cvp: yeni yetme bebeye ışık konusunda yardım :(

anastamos' Alıntı:
kanka biri veg diğeri bloom dönemi içindi sanırım. bende bunlardan almayı düşünüyorum. eski bir anfi vardı. onun içini boşalttım içine kaç tane alıyorsa alicam bunlardan. hatta ben 2-3 kök düşünüyorum. bunun için 6 adet veg 6 adet bloom için düşünüyorum. auto tohum olacağı için hepsini aynı anda açmayı düşünüyorum.

hangisi veg hangisi bloom için bilgin var mı knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********