Yeniyim

Rafi61

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar tohumlarım geldi havluda patlatıp normal bitki tohumunda saksıya koyacağım ondan sonraki işim ne olsun

öncelikle aramıza hoşgeldin :)
sonrasına sonra bakarızda kanka sen ilk önce forumu güzelce bir oku anla
aklına takılan bir soru varsa konu aç yardımcı olalım.
benim aklıma takılan soru kabin ne kullanıyorsun indoor mu outdoormu grow yapıcaksın.
gübren nedir.
hangi ışığı kullanıyorsun
bizim bu forumdaki çok bilgili üstadlar ama münnecin salatalığı yememiş kanka bunları bilmeden yardım edemezler kanka

Rafi61

Yeni üye
Arazide yapacağım araziye getirmeden önce evde belli bir boyuta getirmek istiyorum belli bir boyutu ne kadar olsun ve o boyuta hangi şartlarda ve nasıl getireyim

Rafi61

Yeni üye
öncelikle aramıza hoşgeldin :)
sonrasına sonra bakarızda kanka sen ilk önce forumu güzelce bir oku anla
aklına takılan bir soru varsa konu aç yardımcı olalım.
benim aklıma takılan soru kabin ne kullanıyorsun indoor mu outdoormu grow yapıcaksın.
gübren nedir.
hangi ışığı kullanıyorsun
bizim bu forumdaki çok bilgili üstadlar ama münnecin salatalığı yememiş kanka bunları bilmeden yardım edemezler kanka
Kabin yok sistem yok balkonda güneş görüyor belli bir boyuta getirip araziye getirmek var kafamda arazide açık hava gübrem bitki toprağı normal böceksiz temiz ilaçlı tohumlarımı patlattım ve saksılara koydum filizlenmesini bekliyorum suyunu kontrol ediyorum 2-3 güne filizlenir diye düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ********** ******** ******** ** ********** ***** ****** ********* *****
  • NewGardener NewGardener:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** * ***** hahahaha** hahahaha ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ****** *** ********** ******** ******** ** ********** ***** ****** ********* ***** ******* ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ****** ****** ******** ****** ****** ***** ****** ********** ******* * ***** hahahaha** hahahaha ****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** ** ***** hahahaha **** *** hahahaha* ***** ***** ******* *** ** hahahaha* hahahaha*******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** *** ** ***** hahahaha **** *** hahahaha* ***** ***** ******* *** ** hahahaha* hahahaha******* ***** ***** ******* *** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha**** ****** *** ********** ******* ***** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** ****** ***** ***** hahahaha** ***** ********* ****** hahahaha ***** hahahaha ********** *** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********** ******* ***** hahahaha** ******** **** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** ********** ***** ********* ****** ********** ***** ** ********* *** *** *** * ******** *** ** ****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ***** * ******* *** **** **** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahaha** ******* ****** ***** hahahaha ***** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* hahahaha
    kawinnnz kawinnnz: ******* hahahaha