Yetiştirme Odamı Değerlendirirmisiniz ?

BaronC

Yeni üye
Lamba Olarak Auvl 600 W 47 Bin Lümen 6800K Par 700
Çiçeklenme Döneminde Yine Auvl Tercih Edeceğim
Eksik Gördüğün Şeyleri Yazabilirmisiniz ?
Duvardaki yansıtıcılar ve Karbon Filtre hariç onları tamamlayacağım.

BaronC

Yeni üye
Yani hps çok iyidir marka olarak onu duymadım ama ne olursa olsun hps lambaların padişahı olduğunu herkes bilir

VendettaX

Ordinaryüs
Forumu baştan sona oku kanka tekrar tekrar yaşanan problem olursa haber et yardımcı oluruz

VendettaX

Ordinaryüs
Kanka şöyle anlatiyorum ışığı ortala sıcaklık bu dönemlerde 25 geçmesin 20 altın düşmesin nem 70 80 olursa harika olur ortak açık ortam nemi ve sıcaklığı tutmak burd azot olacak ama basarabilirsin haklet bu işi biliyorsun
Onun dışında sulama olarak 20 50 ml felan ver toprak kurudukca hps lamban gayet iyi yeterli fakat sıcaklık ve yüksek ışık DNA dolayı yakinlastiramiyosun bu sebeple filizler biraz boya gidicek büyürken bunun önlemini almalısın torch led veya yüksek w cfl lamba 20 25cm bitkiye fide dönemi ilk 10 15 gün 24 saat ışık açık şekilde verebilirsin

Lamba Olarak Auvl 600 W 47 Bin Lümen 6800K Par 700
Çiçeklenme Döneminde Yine Auvl Tercih Edeceğim
Eksik Gördüğün Şeyleri Yazabilirmisiniz ?
Duvardaki yansıtıcılar ve Karbon Filtre hariç onları tamamlayacağım.
Selam kanka, reflektör alıp bitkilerin tam üstüne gelecek şekilde asmalısın lambanı. Kankanın da dediği gibi filizlenme ve ilk haftayı 6500 k torch LED ile bakman bana da mantıklı geliyor. Nem için üstüne pet şişe koyup yukseltmen iyi olur. Pet şişeyi kes ustune delikler aç içine suyu fisfisla filizin üstüne koy. Önemli not hps lambalarda ışık açıkken sulama yapma.☺️. Sıcaklığı da çözüm bulman gerekir çok yavaş olur soğukta büyümesi. Yapabiliyorsan şimdilik çamaşır askılığı gibi geldi bana ☺️ onu kapla seni bir süre götürür. O arada yansıtıcı lamba ve havalandırmani halledersin. Hemde iklimi daha iyi kontrol edersin. Kolay gelsin. Kazasız belasız güzel bir grow olur İnşallah ☺️.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    *** **** **** hahahaha ******** ***** **** ** **** *
  • Mordecai Mordecai:
  • kokokoco kokokoco:
  • Mordecai Mordecai: