Yorum katacak Tavsiye verecekler içeri (2aylık Balkongrow)

freezant

Yeni üye
Bitki tam 2 aylık. İlk defa yapıyorum tavsiye ve önerilerinize açım ,
-balkonda yaklaşık 6 saat güneş alıyor (yeterli mi ?),
- saksı 12lt
-toprak olarak coco, perlit ve solucan gübresi karışımı ve gübre olarak sadece sıvı solucan gübresi kullanıyorum (ek bir besin lazım mı?)
-dişimi erkek mi tam kestiremiyorum ( sizce ne ?)
-2 ayı genel bi yorumlarsanız sevinirim
- yapraklara su spreylendiği için parlak ve akşam çekildiği için fotolar kızlar küsmüş gibi duruyor

kanka bıtkın saglıklı ıyı gorunuyor daha cok ışık alması tabıkıde gelısım ıcın ıyı olurdu ama 6 saatte ıdare eder ben 4 5 aatle yapıyorum daha oncede 3 saatle yaptım 40 50 grm da olsa guzel cıgara ıcersın. bıtkın dişi gıbı ama tam emın olmak ıcın bır hafta on gun sonra yorum yapmak daha ıyı olur. benım 4 ay sonra cıceklenme beklerken erkege dondu ****. bugun kahroldum gorunce... dumanın bol olsun kanka arada resımlere devam et.

freezant

Yeni üye
kanka bıtkın saglıklı ıyı gorunuyor daha cok ışık alması tabıkıde gelısım ıcın ıyı olurdu ama 6 saatte ıdare eder ben 4 5 aatle yapıyorum daha oncede 3 saatle yaptım 40 50 grm da olsa guzel cıgara ıcersın. bıtkın dişi gıbı ama tam emın olmak ıcın bır hafta on gun sonra yorum yapmak daha ıyı olur. benım 4 ay sonra cıceklenme beklerken erkege dondu ****. bugun kahroldum gorunce... dumanın bol olsun kanka arada resımlere devam et.
bayramda tekrar güncellerim fotoları kankam eyw yorum için

Komedishow

Kıdemli Üye
Bende balkonda yapmayı planlıyorum white widow auto ama kanka sana bir sorum olucak filizlendirdikten sonra direk saksiya topraga mi koydun ben oyle yapmak istiyorum direk light mix topraga koymak istiyorum sen nasıl yaptın

Aemili31

Müptezel
Bitki tam 2 aylık. İlk defa yapıyorum tavsiye ve önerilerinize açım ,
-balkonda yaklaşık 6 saat güneş alıyor (yeterli mi ?),
- saksı 12lt
-toprak olarak coco, perlit ve solucan gübresi karışımı ve gübre olarak sadece sıvı solucan gübresi kullanıyorum (ek bir besin lazım mı?)
-dişimi erkek mi tam kestiremiyorum ( sizce ne ?)
-2 ayı genel bi yorumlarsanız sevinirim
- yapraklara su spreylendiği için parlak ve akşam çekildiği için fotolar kızlar küsmüş gibi duruyor
Kanka bitki sağlıklı görünüyor ve pistilini vermiş bitki dişi hayırlı olsun. Sıkıntısız bol hasatlar dilerim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** **** ******* * ** ********* ***** ** ******** *** ****** **
  • Ahh Mi Sahh Ko Ahh Mi Sahh Ko:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** *** ***** ******* *** hahahaha* hahahaha*** ***** ******* *** **** ****** hahahaha* ******** ***** * **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I ichbinkrytpon:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ** ***** hahahaha* ********** ******** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** hahahaha******* ** hahahahahahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** ****** * ***** ****** hahahaha ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ** ******** hahahaha*** ** **** hahahaha ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I ichbinkrytpon:
    *** * ** **** ****** ******** ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    **** ** ******** hahahaha* **** ******** ** ********
    hahahaha** ****** ***** ******** ** ******* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** hahahaha ****** ***** ******** **** hahahaha** ******** *** ** **** ******** *******
    ********** ***** ***** ********* ****** hahahaha** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********...