zamanı gelmiş mi

clovfer2

Yeni üye
kankalar zamanı gelmiş mi pistillerin yarısı kahve dün 3.kez overdrive verdim yarından sonra bayram için başlarında olmıcam gitmeden kesiyim mi

Ü

Üye silindi 35142

Guest
Selam, sanırım daha vakti var.
Aslında genetik ismini ve çiçeklenmenin kaçıncı gününde olduğunu yazarsanız daha iyi bir tahmin yapılabilir.
Ben birkaç gün başında olamayacaksam ve çiçek dönemi sonundaysam, 12/12 ışık veremeyeceksem ışık saatini azaltırdım, 9 saate kadar düşebilirim. Bence böylece mevsim sonu geldiğini sanan bitki kendini daha çabuk tamamlayabilir. Suyunu da 5-6 günlük verirdim.

clovfer2

Yeni üye
Selam, sanırım daha vakti var.
Aslında genetik ismini ve çiçeklenmenin kaçıncı gününde olduğunu yazarsanız daha iyi bir tahmin yapılabilir.
Ben birkaç gün başında olamayacaksam ve çiçek dönemi sonundaysam, 12/12 ışık veremeyeceksem ışık saatini azaltırdım, 9 saate kadar düşebilirim. Bence böylece mevsim sonu geldiğini sanan bitki kendini daha çabuk tamamlayabilir. Suyunu da 5-6 günlük verirdim.
gün kaç bilm,yorum diğer bitkjilerin yanına atmıştım öylesine bayramda yoıkken bir süre su almıcak zaten ışığı 24/0 kullanıyorum azaltırım

GlockGen5

Müptezel
Aslında bundan sonra beklemesi,trikom amberleşmesi bir nebze kafasını düşürsede tat ve aroma artırır,flush atıp kesilmesi uygun,gayet güzel dolmuş,al karanlığa at flush vur baltayı,

oturanboga35

Müptezel
Aslında bundan sonra beklemesi,trikom amberleşmesi bir nebze kafasını düşürsede tat ve aroma artırır,flush atıp kesilmesi uygun,gayet güzel dolmuş,al karanlığa at flush vur baltayı,
Dostum sence benim çiçeklerin durumu nedir ne zaman hasat etmeliyim 1 Nisan'da filizlendi sponsor mexican Airlines auto. Outdoor olduğu için güneşin etkisiyle trikomlarin erken amberlestigini düşünüyorum https://ibb.co/c6LQs0t

GlockGen5

Müptezel
Dostum sence benim çiçeklerin durumu nedir ne zaman hasat etmeliyim 1 Nisan'da filizlendi sponsor mexican Airlines auto. Outdoor olduğu için güneşin etkisiyle trikomlarin erken amberlestigini düşünüyorum https://ibb.co/c6LQs0t
Çiçeğin kaçıncı haftası bitkin?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
    5.yaprak 5.yaprak: ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****