Zkittles Auto 58. Gun

matata

Yeni üye
Kabin : 80x80x180
Isik : samsung lm281b 110w
Havalandirma : 100m3 giris 300m3 cikis dr karbon aksiyel fan
Toprak : biobizz lightmix
Gubre : biobizz grow - bloom - topmax + calmag
Genetik : Zkittles auto

Kankalar 29. Gune geldim.Boyu 32cm oldu.nem 60 - 64 civari sicaklik 23-24 arasi devam ediyor.Isik mesafesi 50cm de ilerliyorum.Olcum yaptigimda bu mesafeden 18k lux degeri veriyor. Auto diye aldik insallah photo cikmaz. Ana dallarda cinsiyeti belli eden kucuk beyaz killar belirdi.2 kez hata yaptim.Isigi yeni aldigim icin mesafeyi ayarlayamadim hafif strese soktum birde ilk gubreyi biraz fazla kacirdim.4 - 5 gun buyume durdu buralara kadar gelebildik.Tecrubeli kankalarim sizde gorunus itibariyle yorum yapabilir misiniz.bu zamana kadar grow gubresi ile geldim bloom baslayayim mi.Bitki cicege gecis evresine gelmis mi anlayabiliyorsak benide aydinlatirsaniz cok sevinirim.Yorumlariniz benim icin cok onemli.

matata

Yeni üye
Kankalar tohumdan bgune kadar zkittles auto da 58gun gecti.gecen hafta biobizz den bio heaven,alg a mic ve acti vera yida gubre tablosuna ekledim.onceki growdan kalan 150w lik cob ledim var onuda yanina ekliyim mi? Suanda teldeki ppfd olcerle 900-1000 arasi ppfd aliyorum.
isik 45cm de nem 45-50 arasi gidip geliyor.bitki hakkinda ne dusunuyorsunuz yolumuz guzelmi :) somekler sismeye basladi son 3 hafta diyebilirmiyiz gubre semasinda 8.haftayi vericem.budamaya gerek varmi boyle iyi midir?yapraklarda morarmalar oldu genetikten sanirim..
Genel gorusleriniz benim icin onemli

wolferic

Müptezel
Kanka foto

kanka fotoğraf var mı hiç benim altındaki bitki nedense tam verimli büyümedi
photo 1 kökten 20 budak çıktı 140cm boy vardı sorun başka bişidede olabilir auto yapsaydım yeterli olurdu alttaki sömekler cılız kaldı en üst sömek kol kalınlığındadı fotosunu saklamadım aylar aldı hasat edeli

wolferic

Müptezel
Kankalar tohumdan bgune kadar zkittles auto da 58gun gecti.gecen hafta biobizz den bio heaven,alg a mic ve acti vera yida gubre tablosuna ekledim.onceki growdan kalan 150w lik cob ledim var onuda yanina ekliyim mi? Suanda teldeki ppfd olcerle 900-1000 arasi ppfd aliyorum.
isik 45cm de nem 45-50 arasi gidip geliyor.bitki hakkinda ne dusunuyorsunuz yolumuz guzelmi :) somekler sismeye basladi son 3 hafta diyebilirmiyiz gubre semasinda 8.haftayi vericem.budamaya gerek varmi boyle iyi midir?yapraklarda morarmalar oldu genetikten sanirim..
Genel gorusleriniz benim icin onemli
morarmalar tamamen genetik sömeklerdede sarılı morlu renkler oluşur zkitlezzde

Mushazee

Yeni üye
photo 1 kökten 20 budak çıktı 140cm boy vardı sorun başka bişidede olabilir auto yapsaydım yeterli olurdu alttaki sömekler cılız kaldı en üst sömek kol kalınlığındadı fotosunu saklamadım aylar aldı hasat edeli
Auto yapıyorum bende reis ama bitki nedense çılız kaldı ilk zamanlar 40 cm de falan tutuyordum umarım ışıktan değildir 1 tane var altında zaten 2. Growda bakıcaz artık

Mushazee

Yeni üye
valla o ışıkla tek auto bitkiden 30-40 alsam yeter diğer growdada gelişmezse normal şartlardaki gibi direkt photo tohum alıcam 1 ay vegde tutucam daha dayanıklı daha iyi gelişir diye düşünüyorum auto gibi kısa zamanda hasat ederim

matata

Yeni üye
Ben 110w lik qb ile yukarida gordugunuz bitkiyi hasat ettim 68gr + 10gr filande rahat tirtik yapmisimdir.benim icin gayet yeterli.isik nesafesini max 40cm e indirmek yetti.gubrelerin tum serisini tamamlamam ciceklenmeyi buldu.ciceklenmeden itibaren full gubre gittim.bidaki growda bi 10 15 gr daha fazlasini alirim. Bu fiyata bu performans cok iyi kankalar hic dusunmeden alin gecin.ben 14lt saksiya ekmistim.65w olani kullanicaksaniz 11lt daha uygun olur.

wolferic

Müptezel
Auto yapıyorum bende reis ama bitki nedense çılız kaldı ilk zamanlar 40 cm de falan tutuyordum umarım ışıktan değildir 1 tane var altında zaten 2. Growda bakıcaz artık
olay yansıtma ışık boşa gitmesin bitkinin büyüyeceği alan ışığın yansıyamayacağı kadar geniş yada hava alamayacağı kadar dar olmamalı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1