Çiçeklenmeye girmiyor

delelet

Üye

Kankalar speed auto, konusunu da açmıştım zaten, 53. gün oldu bir türlü çiçeklenmiyor, aldığım sitede tohumdan hasada 7 hafta diyor, bırak hasadı çiçek belirtisi yok denecek kadar az, çok az bir ihtimal photo olabilir diye 12/12 ye aldım 4 gündür fakat tık yok, biraz önce besin kitlenmesi, kök problemi vs olabilir diye flush attım, bitki sağlıklı, önerilerinizi beklerim

Aguş

Doktor
Flush atarak iyi yapmışlsın,o 7 hafta olayı genelde çiçeklenme süresi için veriliyor 7 haftada zor çiçekten hasada olması,
Bu arada girmeye başlamış 1 haftaya belli eder iyice

ayenaxrg

Üye
Pistil atiyomu kanka bu konuları acikliycak birisi varsa bende takipteyim autolar böyle yapabiliyorum çok merak ediyorum

delelet

Üye
Flush atarak iyi yapmışlsın,o 7 hafta olayı genelde çiçeklenme süresi için veriliyor 7 haftada zor çiçekten hasada olması,
Bu arada girmeye başlamış 1 haftaya belli eder iyice
kanka genetik bu, https://sweetseeds.es/en/speed/

The final result is a strain that is ready to harvest only 7 weeks after germination.
(filizlendikten 7 hafta sonra hasada hazır olur)

ya bunda genetik bir rahatsızlık var, ya da birşeyleri yanlış yaptım, pistiller yaklaşık 15 gündür böyle, bir gelişme yok

ayenaxrg

Üye
Bende bizim sponsordan aldım pistiller var 50 günü 60 a kadar girmesse zaten photo dur dostum eninde sonunda hasat vercek böyle düşün photoda zaten 1 2 haftaya tomurcuk verir 12 12 ye çektikten sonra hemen vermez

BosCo

Kıdemli Üye
kanka genetik bu, https://sweetseeds.es/en/speed/

The final result is a strain that is ready to harvest only 7 weeks after germination.
(filizlendikten 7 hafta sonra hasada hazır olur)

ya bunda genetik bir rahatsızlık var, ya da birşeyleri yanlış yaptım, pistiller yaklaşık 15 gündür böyle, bir gelişme yok
Kanka link'i kaldir bence. Sponsor harici link paylasmak yasak. Bu konu hakkinda buyuk isyan var, arada harcanirsin :)

delelet

Üye
bitki çiçeklenmeye girmiyor dedim, konu nereye geldi
kankalar sponsor site ve/veya benim tohumu aldığım yerden bahsetmiyorum, ticari başarıları umrumda da değil, tersten bakarsanız, reklamını yapmaktan ziyade bokluyorum tohumu görmüyor musunuz?

genetikte sorun da olabilir, sadece önce yetiştirdiğim bitkilerle arasında fark var onu söylemeye çalışıyorum, varsa bu konuda bilgisi tecrübesi olan paylaşsın diye yazdım yahu

arkadaşlar auto thm 35 45 günde sömege girer hadi 50 gün de yanı yok 60 gun 65 70 gun bu gunlere beklemenın hiç bir anlamı YOOK. kardeş bence sen 12-12 ye al daha fazla bekleme..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ****** ** *** **** ****** ***** ** ***** ****** ***** ***** **** ***** **
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    **** ***** ********* ******* ******** *** **** ****** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha** *** **** ********* ******** **** ** ****** ********* ******* *****
  • C clackster:
    ***** ***** hahahaha **** ** ***** ** ****** ********** **** ** **********
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ****** ********* ********* hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** **** ***** ******** ******** ******** * ***** *** ****** * ****** ***** *********
  • Tiny Tiny:
    ** ****** **** ** ****** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******** ***** ********* hahahaha** **** ***** ******
  • C clackster:
    ***** **** *** ******** ******* ** ******** *** ** *** ********* ***** ******* *** **
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
  • C clackster:
    hahahaha ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • C clackster:
    ***** ******* ***** ** ********* ***** ******* ****** ******** *** ********* hahahaha**** *** ***** ****** ******* ***** ***** ****** ********** ****** *****
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******* hahahaha*** ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ********* ******** ***** ** ******** ******* *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    C clackster: ********* **** ****** ***