¤ S.Lemon Haze Hasat Edildi ¤

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7637
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 7637

Guest
Beyler 86. Günde bitkiyi 3 gün karanlıkta beklettim ve artık kestim astım kurumaya bıraktım cok yordu **** growu ilk growum diye cok sukur bunu da atlattik Umarım sonuçları guzel olur 2 bitkiyle basladim uzerine sehpa dusmesi ile tek bitkiyle devam ettim şanslı olan yaşadı devam etti olmayan kaderine mahkum oldu :)

https://imgur.com/a/HWNy73V

Bu arada "Trimming" islemi hakkında forumda herhangi bir bilgi yok bununla ilgili moderatorler boyle bi konu hazirlayabilirler 

Sizce trimmingi yani budamayı simdi mi yapmaliyim yoksa bitki kuruduktan sonra mı 10 gunluk surecten sonra curing asamasina gecicem cilesi cok bitkinin

KAFA RAPORU

BEYLER KAFASI HARBİ FENA EXTACY GİBİ KAFASİ VAR MUTLU EDİYOR, TADİ TOPRAK VE LİMONLU 8 GUN KURUTTUK VE 5 GÜNDÜR CURİNG YAPİYORUM YARİN KAVANOZLARDAKİ HASAT FOTOGRAFİNİ ATARİM SİZLERE

reaL

Üye
kanka bitkin stres yaşamış galiba, sömeklerin biraz sönük kalmış, ilk growun ve auto'ya göre güzel hasat güle güle tüttür.
artık acemiliği üzerinden attın photo strain zamanın gelmiş.

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: ¤ S.Lemon Haze Hasat Edildi ¤

Yok kanka stres yasamadilar ama fanlar cok kuvvetli olmadigi icin sanirim dallari fazla guclendiremediler ve ph a cok dikkat etmedim bakalim beni kac ay goturcek bu sömekler  :p :p

Trimmingi 10 gun sonunda mi yapmaliyim sence

Blackbalrog

Yeni üye
Hocam bu ş.eker yapraklarını bende budamayı düşünmüyorum kuruduktan sonra içebilirmiyiz yoksa yapraklar içinde curing yapmalıyız ?

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Blackbalrog' Alıntı:
Hocam bu ş.eker yapraklarını bende budamayı düşünmüyorum kuruduktan sonra içebilirmiyiz yoksa yapraklar içinde curing yapmalıyız ?

Kanka budayip elekten gecirip kubar aliyosun

Selam Kanka. Çok bilgili bir kankan değilim bunu belirteyim. Sana tavsiyem sömekleri dallardan kes. Dalların içindeki kalan besinler sömekleri hala canlı tutmaya çalışıyor olabilir. Sadece sömek olarak kurumaya bırakırsan kuruma işlemi daha hızlı tamamlanır diye düşünüyorum. Mantık yürüttüğümü bilmeni isterim.

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Sagol kanka, 10 güne sugar leavesleri grinderdan gecirip kubar yapip icicem o zaman kafa raporunu yazarım

OtomatikCigara

Yeni üye

desert101' Alıntı:
Sagol kanka, 10 güne sugar leavesleri grinderdan gecirip kubar yapip icicem o zaman kafa raporunu yazarım
Kankacım Sugar Leaavesleri kafa raporu için içip kendine yazıp etme.Onlar Smokebles değildir bir çok yabancı growerın hasat videosunu izledim hepsi aynı şeyden söz ediyor.Onları ayır farklı şekilde kullan bence.Ben çay ve kek yaptım sonuç muhteşem.Ayrıca kendini 10 gün diye şartlama bitki ne istiyorsa onu ver.Dalları büktüğünde çıt diye kırılıyorsa curing için hazır demektir,ben 5.gün de almıştım zaman kaybına değmez.

Dumanın bol olsun güle güle tüttür

tonyreiz

Yeni üye

desert101' Alıntı:
Beyler 86. Günde bitkiyi 3 gün karanlıkta beklettim ve artık kestim astım kurumaya bıraktım cok yordu **** growu ilk growum diye cok sukur bunu da atlattik Umarım sonuçları guzel olur 2 bitkiyle basladim uzerine sehpa dusmesi ile tek bitkiyle devam ettim şanslı olan yaşadı devam etti olmayan kaderine mahkum oldu :)

Bu arada "Trimming" islemi hakkında forumda herhangi bir bilgi yok bununla ilgili moderatorler boyle bi konu hazirlayabilirler 

Sizce trimmingi yani budamayı simdi mi yapmaliyim yoksa bitki kuruduktan sonra mı 10 gunluk surecten sonra curing asamasina gecicem cilesi cok bitk
Kanka tohumu nereden aldın ?

desert101' Alıntı:

Sizce trimmingi yani budamayı simdi mi yapmaliyim yoksa bitki kuruduktan sonra mı 10 gunluk surecten sonra curing asamasina gecicem cilesi cok bitk
Kanka tohumu nereden aldın ?

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Beyler sagolun, onerilerinizi dikkate alacagim. Kuruttuktan sonra budayıp kavonaza alıcam yine fotolari guncellerim o zaman

Sponsordan aldim tohumu kardesim,5 tane aldim 1 tane daha hediye gonderdiler 6 tane oldu 2 tanesi patlattim 4 tane duruyor, kabin alip yeni growa basliycam elimdekileri curing yapmam gerrk

ARKADASLAR BU ARADA HASADİ DUN YAPTİM KURUTALİ 1 GUN OLDU TAVADA 15 DK KURUTUP İCTİM AMA HENUZ GUZEL Bİ KAFASİ YOKTU BOLDA KOYDUM SOMEKTE NEMLİ GİBİYDİ ZAR ZOR YANİYODU EGER KURUTUP CURİNG YAPİNCA DEGİSECEK Mİ BU DURUM

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ****** ***** ***** ********** ** ********* hahahaha ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ********** * ***** ***** **
  • W wickedstick:
    ***** ********* *** *** ***** *** ** **** ********** ***** ********* ****** ********* ********** hahahaha** ** hahahahahahahaha
  • O obeb:
    hahahaha ****** ***** hahahaha ******* **** *** ****** ***** hahahahahahahahahahahahahahahaha******** ** ****** ****** ***
  • O obeb:
  • C CHaRaMBoL:
    ******* ********* ********* ***** ******** ******* hahahaha*** ***** ** hahahaha* *** **** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** *** hahahaha ********* hahahaha** ***** ****** hahahaha* * ****** ********** ******* ** ** ***** ********** * ***** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ** ** **** ******** ******** *** ****** ********* ******** ** **** hahahaha ****** ***** hahahaha ******* **** *** ****** ***** hahahahahahahahahahahahahahahaha******** ** ****** ****** ***
    +1
    ***** ******* * ****** * ******* ******** **** hahahaha**** *** hahahaha ********* hahahaha** ***** ****** hahahaha* * ****** ********** ******* **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ********** ******* ******* ********* ********* ***** ******** ******* hahahaha*** ***** ** hahahaha* *** **** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ***** ********** ***** ******* * ****** * ******* ******** **** **
    **** hahahaha ***** ***** hahahaha* ***** *** **** ***** **********
    +1
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ***** ********** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** *** ***** hahahaha* ******* ***** ******* ***** ** *** *** hahahaha******* *** *** ***** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • W wickedstick:
    ******* *** ********** ***** * ** **** **** **** ********* ********* *** ****** **** *** ****** ********** ****** ********* **** **** ********** **** ** ****** ********* ***** ********** ***** ***** ******** **** ********* **** hahahaha**** ******** **** ********** ******** hahahaha ******
  • C CHaRaMBoL:
    **** hahahaha** * **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ****** ******* *** ********** ***** * ** **** **** **** ********* ********* *** ****** **** *** ****** ********** ****** ********* **** **** ********** **** ** ****** ********* ***** ********** ***** ***** ******** **** ********* **** hahahaha**** ******** **** ********** ******** hahahaha ******
  • 420x 420x:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** **** *** hahahaha* *****
    NewGardener NewGardener: *** ********** **** *** hahahaha* *****