Çıkış havalandırma destek

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Arkadaşlar şöyle bir sorum olacak.
Çıkış fanı için bu ürünlerin ikisini ayrı ayrı alsam işe yararmi ? Daha doğrusu bu fan işe yarar mı ?
https://www.growkent.com/Karbon-Filtre-330-m3s-100-mm,PR-285.html

Bu şekilde 2600 tutuyor ama set alırsam fan farklı olduğu için 3860 tl tutuyor oda burda ;

Ayrıca elimde çıkış fanı var ama aspiratör tarzı olduğu için ancak çıkışa bağlayabilirim çünkü önü düz. Çıkış tarafina yani karbon filtreyii dışarı takarsam fan almama gerek yok. Çekişi de çok iyi. Bu şekilde olur mu ?
Ürün bu https://www.bvnair.com/urunler/detay/5901/ef

Desteklerinizi bekliyorum @higthead

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Arkadaşlar şöyle bir sorum olacak.
Çıkış fanı için bu ürünlerin ikisini ayrı ayrı alsam işe yararmi ? Daha doğrusu bu fan işe yarar mı ?
https://www.growkent.com/Karbon-Filtre-330-m3s-100-mm,PR-285.html

Bu şekilde 2600 tutuyor ama set alırsam fan farklı olduğu için 3860 tl tutuyor oda burda ;

Ayrıca elimde çıkış fanı var ama aspiratör tarzı olduğu için ancak çıkışa bağlayabilirim çünkü önü düz. Çıkış tarafina yani karbon filtreyii dışarı takarsam fan almama gerek yok. Çekişi de çok iyi. Bu şekilde olur mu ?
Ürün bu https://www.bvnair.com/urunler/detay/5901/ef

Desteklerinizi bekliyorum @higthead
Kabinim 90*90*180 bu arada 2 photo bakiyorum

Kanka ses sorunun yoksa is görür. 190m3 olani 3 yıldır kullaniom tas gibi hala debisi falan düşmedi. Ama traktör gibi sesi var turbine yerine solar palu cok daha iyi olacaktır.

Kanka yanitin için sağol ama ses sorun ya mecbur set mi alcaz bu karbon filtre çıkışa takilmiyor mu :D
Haha kanka solar palu ile arasinda cok fiyat farki yok onlarin sesi kabul edilebilir düzeyde:) genel kullanim havayi karbonun icinden cekmesi gerekio uzun ömürlu olmasi icin. Ama disari koysan icine ufletesende olur, 4 5 grow giderse 2 3 grow gider ornegin. Growsan karbon yerinede can lite bakallbilirsin. Hollanda mali saglam urun. Daha iyileri mutlaka vardir ben sadece kendi kullandigim ürünler icin yazıyorum.

alivrl

Yeni üye
Bro bende fan ve karbon filtre var hortumu ile birlikte herşeyi var, akşam özelliklerine bakıp sana foto video atarım istersen, satacağım uyguna bırakırım düşünürsen ?

alivrl

Yeni üye
Sahibinden de ilana koyacağım buraya link atabilirim diğer soranlar gibi sende sorarsın, sen bilirsin bro ben elimden çıkartacağım zaten ürünler 0 hiç kullanılmadı işini görsün diye yazdım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** ****** ***** ****** ******** **** ****** ******* ***** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** ******** ******* ******* ** ***** *** ******* ****** ******* ****** *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ***** ****** hahahaha** *** ******** ******** ***** ******** ***** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • bandaleros bandaleros:
  • Coke Coke:
    **
  • bandaleros bandaleros:
    ********* * ***** ***** *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** **** ** hahahaha ********* *** ****** ******* ** ******* ***** ******** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ***** ***** *** ******** ********** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ** hahahaha** **** ****** hahahaha ***** ***** *** ******** ********** hahahaha
  • Coke Coke:
    **** ** ***** ****** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** ********* ******* ***** **** hahahaha** ****** ****** ********* hahahaha*** * ****** *********
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** **
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** ******** ***** hahahaha** ********* **
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ******* ****** ********