Çadıra ısı yalıtımı önerileri lütfen..

AdamDegilsin

Yeni üye
Arkadaşlar 1.60 boyunda 50cm derinliğinde ve 102cm eninde bir bez dolap aldım. Arkadaşlar yarın memlekete gidiyorum ve başlıyorum inşallah ekmeğimi kovalamaya. Dostlar kapalı bir mekana koyucam çadırı fakat ısı konusunda sorunum var. Isıtıcı ampul aldım lakin dışından 24 saat yakmak mantıklı gelmiyor. Termostat aldım ısı 20°ye düştükçe yakacak lambayı. Içerden olursa bitkiye zarar verir mi? Dışardan olursa ısı sürekli iner çıkar. Vallahi beynim bulandı. Ahıra kurucam düzeneği. Bu soğuk ortamda ısıyı nasıl halledicem? Yalıtımı nasıl yapcam neyle yapcam. Bir türlü aklım almadı bu işi..

AdamDegilsin

Yeni üye
Ben temostatlı raks fan kullanıyorum
Dostum çok elektrik yemez mi o? Yani ben ahırda değil bizim köydeki evin banyosunda yapmaya karar verdim growu ve çadırı. Kapıyı kapatıp komple banyoyu ısıtıcam. Isıtıcı lambayı çadıra doğrultucam. Zamanla denedikçe farklilasabilir tekniklerim ama. Az önce farkettim ki başında olup denemedikçe birşey belli olmayacak gibi. Ilerleyen süreçte belki halı altı ısıtıcı falan temin edebilirsem öyle de deneyebilirim. Hayırlısı bakalım

Cashh

Doktor
Dostum çok elektrik yemez mi o? Yani ben ahırda değil bizim köydeki evin banyosunda yapmaya karar verdim growu ve çadırı. Kapıyı kapatıp komple banyoyu ısıtıcam. Isıtıcı lambayı çadıra doğrultucam. Zamanla denedikçe farklilasabilir tekniklerim ama. Az önce farkettim ki başında olup denemedikçe birşey belli olmayacak gibi. Ilerleyen süreçte belki halı altı ısıtıcı falan temin edebilirsem öyle de deneyebilirim. Hayırlısı bakalım
Küçük olan fazla yakmıyor düşük ayarda. Halı aktı ısıtıcı fena fikir değil

AdamDegilsin

Yeni üye
Küçük olan fazla yakmıyor düşük ayarda. Halı aktı ısıtıcı fena fikir değil
Lakin para sıkıntı dostum işte be. 2 tane ısıtıcı ampul aldım biri bozulursa birini kullanırım diye. Ama insallah diledigim gibi ise yarar. Komple banyoyu ısıtmaya karar verirsem hem bu sayede havalandirmasida gusel olur kabinin. Çiğ yapmaz inşallah banyo .s

Cashh

Doktor
Lakin para sıkıntı dostum işte be. 2 tane ısıtıcı ampul aldım biri bozulursa birini kullanırım diye. Ama insallah diledigim gibi ise yarar. Komple banyoyu ısıtmaya karar verirsem hem bu sayede havalandirmasida gusel olur kabinin. Çiğ yapmaz inşallah banyo .s
İnşeALLAH diyelim o zaman

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kanka sen kendin ısınmak için ne yakacaksın köyde sanırım soba ve sobayı iyi yakarsan ev ısınır zaten neyi dert ediyorsun

AdamDegilsin

Yeni üye
Kanka sen kendin ısınmak için ne yakacaksın köyde sanırım soba ve sobayı iyi yakarsan ev ısınır zaten neyi dert ediyorsun
Dostum köyde desemlerde kalcam. Bir evde yanlız bir soba yanar. Oda yattıkları oda da. Tv falan o odada. Bende o odada yatacam. Bir soba yanacagi icin evde. Bende gizli yapacagim icin bu isi. Ne yazıkki olmuyor sobayla ısıtma. Lakin yarin yolculuk var sabah. Oraya gitmeden. Bütün olası mekanlara girip degerlendirmeden. Hicbisey belli olmayacak. Belki de isitici ampul fullyanacak ve çadıra dogru ısıtacak. Bakalim bi hayirlisiyla gidiyimde dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********