Çavdar mahmuzu

Adura

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar elimde 40
gram küsür çavdar mahmuzu var 
Bunu nasıl degerlendirebilirim

reaL

Üye
kanka eskilerde çavdar ekmeği yiyen köylülerin delirmesine yol açan mantar türü LSD'nin sentezlenmeden önceki ham maddesi bu,ekmek yap ye diyeceğimde dozajı nasıl ayarlarsın bilemem erowid'den falan araştır derim.

Mübarek

Yeni üye
Cvp: Çavdar mahmuzu

bende aramıştım ama bulamamıştım :/ nerden buldun knk onu söyle bi söyleye biliyorsan bizde yararlanak ikinci olarak şu videoya bir göz at
https://www.youtube.com/watch?v=1g0KThAbkjU
şunun kanalına bir göz at

Adura

Yeni üye

Mübarek' Alıntı:
bende aramıştım ama bulamamıştım :/ nerden buldun knk onu söyle bi söyleye biliyorsan bizde yararlanak ikinci olarak şu videoya bir göz at

Ağa tarlaya gittim. Topladım şuan çavdar söküm zamanı temmuzun sonuna kadar vakti var daha

Mübarek

Yeni üye

Adura' Alıntı:
Mübarek' Alıntı:

Ağa tarlaya gittim. Topladım şuan çavdar söküm zamanı temmuzun sonuna kadar vakti var daha

öyle kolay bulunuyormuyduyda ya ::Dyi kardeşim bence biraz hayır baya araştır lsd yapımını bulabilirsin tabi yaparmısın orası mulak ::) deepweb bak terim atom bombasının tarifi bile varsa lsd tarifi hayli hayli vardır sadece ingilizce ve tor browser lazım kolay gelsin

kanka eskilerde çavdar ekmeği yiyen köylülerin delirmesine yol açan mantar türü LSD'nin sentezlenmeden önceki ham maddesi bu,ekmek yap ye diyeceğimde dozajı nasıl ayarlarsın bilemem erowid'den falan araştır derim.
Kanka ben her gün çavdar ekmeği yolum hem de %50 Çavdarlı ama hiç kafa yaşamadım acaba fırından Çavdar alsam içlerinden çıkar mı çavdarların küflenmesini Beklesek nasıl olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    hahahaha*
  • D despotdes:
    ****** ******** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    **** hahahaha hahahaha*
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ***
  • D despotdes:
    ***** ********** ** hahahaha*** ******* ***** **** **** ***** hahahaha ********* ***** ******
  • D despotdes:
    ****** ******* ********** ******* ******** ***** hahahaha*
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • kkush kkush:
    *** ********** hahahaha**** *** hahahaha ********** ********** **** *** ********* ****** ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ** ********** ***
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** hahahaha **** ******** *** *******
    ***** * **** *** * **** ** ** * **** ** ** * **** ** **
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha* ***** ***** **** **** hahahaha** *** ********* ** ******** ******* ***** ********** *** ***** ******* ******* ********** ***** ******** *** ****** ******* ****** hahahaha ***** *** ******* ****** ********* ** ******* ***** ******* *****
    +1
    ** ** **** * **** ********** ******* ********* ******* ******** hahahaha**** hahahaha **** ***** ** ***** *** *** ****** *** ****** **** ** *********
  • D despotdes:
    ** **** ********* ******** **** ****** **** **** hahahaha ******* ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ***** ******** *** * *** **** ***** * **** *** * **** ** ** * **** ** ** * **** ** **
    +1
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    nicozaniolo nicozaniolo: **** ******** ******