Çeşit çeşit torbacı tohumları. Buradan

Adannabis

Yeni üye

Adannabis

Yeni üye
En çok bunu merak ettim. Bir aylık bir bitki bu ve daha 5-7 yaprak göremedim. Çok hızlı boy atıyor ve pistil vermeye başladı.

Adannabis

Yeni üye
En uzunu 5 ay olmak üzere bu hale geldiler. Sanırım 12/12 dönemine geçip çiçeklenme sömeklenme geçeceğim? Bunu yapmadan önce toprağı yıkayacağım sonra 2 gün komple karanlık yapıp 12-12 ye mi geçeceğim

kankam ben cok kızgınım sana 2 bin lira para verip bu kadar emeğin karşılığını kol kol sömeklerle alabilirdin simdi ugras dur bunlar dişi mi erkek mi ne oldugu belli değil 5 ay oldu diyosun ufacık bi sömek yok bidaha dişi tohum harici ekmeyi yasaklıyorum sana

Adannabis

Yeni üye
kankam ben cok kızgınım sana 2 bin lira para verip bu kadar emeğin karşılığını kol kol sömeklerle alabilirdin simdi ugras dur bunlar dişi mi erkek mi ne oldugu belli değil 5 ay oldu diyosun ufacık bi sömek yok bidaha dişi tohum harici ekmeyi yasaklıyorum sana
5 aydır 20/4 lamba yaktım iyice boy atsın gelişsin diye. Dişi bitkiler bunlar 4 tane erkek koparıldı. 2-3 ay çiçeklenme evresini de deneyip sonra dediğin gibi masrafa girebilirim. Bu imkanla bunu yaptıysam sanırım genetikle ışıkla dediğin kol gibi sömeklwri görürüz.

umarım istedigin gibi olur kankam bence bitkileri tek tek 1. bitki 2. bitki 3. bitki diye yazıp boğum aralarını ve tepelerini net şekşlde çekip paylaş anlayan ustalar söyler dişi mi erkek mi

katkilikubar

Yeni üye
Knk thc seviyesi düşük bir bitki ancak hızlı büyür ve az sömek verir 5 damla propolis ile 300ml suyu karıştırıp verirsen dua edersin iyi growlar
Hocam Merhaba Propolis yazman dikkatimi çekti bir yakınım bir hastalığında bitkisel tedavi amaçlı kullanıyor resmini bırakacağım sana sorularım şunlar;

Öncelikle acaba dediğinle aynı şey mi ?

Arkadaşa dediğin gibi bende kullanabilir miyim ne gibi faydaları var ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Ü Üfürükçü gargamel: ******** ******** ********* ***** ******* * ***** ***** ****** **********