Çiçeğe yeni binene flash atılır mı?

Sonne

Kıdemli Üye
Selamlar dostlar,
Çiçeğe yeni binen çiçeğimde bi sıkıntı var büyümesi yavaş verdiğimi tam almıyor azot kilidi sanki. Şimdi flashlayıp yarım doz gübre versem yarar mı sağlarım yoksa zarar mı? Yani asıl sorum flashın atılmayacağı bi dönem var mı bitkide? Sorun fark ettiğimiz her zaman atılabilir mi?

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka istediğin zaman flush atılır ama buna gerek varsa atılır. malrukun dediği gibi sırf çiçeğe girdin diye temizlik yapıyorsan iyi beslenmesi lazım zira fosfor potasyum karbonhidrat kalsiyum magnezyum hülvik asit hepsini deliler gibi istediği bir dönemdir çiçek dönemi..

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Knka bitki herma çıktı

Knka bitki herma oldu polen keseleri gördüm hatta bi kaçını sıktirdim içinden toz çıktı, bu şekilde sonlandırmaya devam edeyim mi yoksa bi mantığı yok mu, bitki tam bi sanat eseri gibiydi galiba ışık yakinligindan strese girdi, yanındakilerden ayırdım umarım diğerini de dollememistir
kanka 1 tane tomurcuk çıkmaz ki hermada.. onlarca çıkar. ama ben olsam ben devam ederdim. bitkin tohum verecektir muhtemelen. foto görmek lazım kanka. çiçeğin kaçıncı günündeydi bitkin?

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Knka 3. hafta çiçekte, birtane değil baya var ve somek aralarına baktığımda da var bazıları patlamaya yüz tutmuş, bitki üzerinde tiricomlar mevcut gelişimi çok iyi gidiyordu o kadar emek gitti, sence devam edeyimmi sonuna kadar ne dersin
bütün bitkilerin çiçekteyse devam et tabiki kanka. tricom var diyorsun, hepsi hermaya bile dönse bu saatten sonra hepsi de kafa yapar.. çiçekte olmasa riske girme derdim ama çiçekteki bitki sökülmez.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka şişer tabi beslemeye devam et yeter ki

hayatında hiç tohumlu sigara içmedin mi, aynı şey işte :)

Night owl

Müptezel
bütün bitkilerin çiçekteyse devam et tabiki kanka. tricom var diyorsun, hepsi hermaya bile dönse bu saatten sonra hepsi de kafa yapar.. çiçekte olmasa riske girme derdim ama çiçekteki bitki sökülmez.
Knka tohumları tespit edip tek tek uğraşır çıkarırsa aslında olabilir ya thc en azından biraz daha fazla olur ama zor iş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
  • R reviens:
    ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** ***** * ********* *** ******* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ********** ********** ******* ********* ***** hahahaha ******
    R reviens: ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** *****...