Çiçeğim 133 günlük 30 gündür çiçekte yanlışlarım oldu yardım lütfen

Tiny

Üye
Selamun aleyküm benim çiçek 133 günlük 30 gündür çiçekte bana gübre yanığı dediler calmagla flush attırdılar ve küçük sömek dallarını budamamı söylediler bende 1-2 ana daldan sömek dallarını temizledim ama hiç etmişim gibi geldi 4 resim atim hepsinde farklı açı var temizlediğim sömek dalında 1 resimde açık görüntü var ben bu bitkiye ne yapim

YouTube dan 50 kere video izledim lolippoping izledim kafam yine almıyor bana bi yardımcı ol lütfen bu saatte sonra ne yapmam gerekiyor

@progrower:)

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Dostum telaslanma, normalde hasata yaklasik daha 25-30 günün var, haklisin lolipop budamayi tam hakki ile yapmamsin, hala altlarda cok fazla lüzümsüz yaprak ve aralarda gereksiz kücük sürgünler var, bir dahaki sulamayi sadece grow gübresi ile yap, bitkinde azot ve potasyum eksikligi var, o parmaginla dokundugun ve onun gibi bütün dallari kes, topragin üzerinde gördügüm o kesilmis kücük sürgünlerin hepsini kes, ama abartip yolunmus tavuk gibi yapma, o kes dedigim dallar ve sürgünler sana hic bir sey vermeyecek, kestigin zaman bitkinin enerjisi yukariya gidecek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    **** ********** *** ****** ** ********* ***** ********** ******* ******* ** ********** ***** ********** ****
  • 2 2008Grower:
    **** **** ***** ****** ******* ********* hahahaha **********
  • 2 2008Grower:
    ********** * ******* ******* ****** ***** hahahaha ******* ****** ******* **** ********* ** ** ******* ***** ******** ******* *****
    ********* ** *** ***** ***** *** ******* ****** ** ****** ******* ******** *** ****
  • 2 2008Grower:
    ******** ***** hahahaha ******* * ******** *** ***** ****** ** ***** *** **********
  • Night owl Night owl:
    ** ******** **
    ***** *** **** ****** *** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** **** hahahaha*** *** ** ***** ****
  • 2 2008Grower:
    *** *** ******* ******** **** *** hahahaha*
    hahahaha********* ***** **** ****
    hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
    ***** ****** ********* hahahaha ****** ***** ****** **** ****** *** ** ******* ****** *** ***** ******** ***** ****** *** *********
    **** *** ********* ****** ****** hahahaha* ** ***** ******* ******* ******** ****** ****** ***** **** **** ****** hahahaha
    ****** ***** ***** ** ******* ********** ***** ****** ********* ********* ******** **** *** *** **** ****** ****** ********* *** ** *** ********* *** ********* ****** ***** ********* **** ********* *** hahahaha** ***** *******
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ****** ***** ***** ** ******* ********** ***** ****** ********* ********* ******** **** *** ***...