Çiçeğimin yeni, üst yaprakları kuruyor Lütfen Yardım !!

Eimal

Müptezel
Gübre ne kullanıyosun, ısı, nem havalandır a bilgilerini yazarsan, yorum alabilirsin dostum.

wolferic

Müptezel
çok geç artık üzülerek söylüyorum bitki veg döneminde olsa derdim çaresi bulunur belki bu stresden yine kurtulamazdı ne etki ettiyse strese bitki kendini toparlayamamış bunu rahatça yapraklardan anlayabilirsib yeni tomurcuk çıkmaz ömrü bityor bitkinin.topraga flush at blom ve sonrası için devam et hasatı arttırmaya çalış

wolferic

Müptezel
flushdan 2gün sonra ph 6.5 su grow gübresini ver 2 gün sonra 6,7 bloom ve diğerleri ile devam et. ne suyu kullanıyorsun

Tiny

Üye
Işık mesafesini ölç kanka, birde azot fazlalığı var gibi. Gübreleri ne sıklıkla kullanıyorsun?
Gübreleri haftada 1 kere veriyorum hafta ortası sadece su veriyorum yalnız Bugün farkettim 1,5 Litre başına gübreleri 3ml vermem gerekirken ben 6ml veriyormuşum sence bu yapabilirmi ?

Amatör123

Yeni üye
Btikinde azot fazlalığı var yaprakları cok koyu yanmışsın bitkiyi bol bol su ver flush at umarım kurtulur ben sade organik gübre kullaniyorum nekadar kullanman gerek inan hiç bi fikrim yok

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kurtulmayacak kadar kötü durumda değil . Biraz zaman ver bitkiye flush attıktan sonra biraz kendine gelmesine bekle gübre verme hemen.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ** *** *** **** ***** **** ****** hahahaha ******** ** hahahaha ***** **** ******* ******* **** ******** hahahaha ***** hahahaha** **** **** **
  • 2 2008Grower:
    ** ****** **** ******** ****** ****** *** ******* ** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** hahahaha** **** ****** ********* ********** ******* ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ** ******** ***** ***** ********* ********** ******* **** hahahaha*
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ***** ******** ** ******** **** **** ***** ********* ***** hahahaha* ** ****** **** ******** ****** ****** *** ******* ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ********** ******* ****** **** ******** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** ** * **** ** *** ****** ***** *** ****** ***** **** ********
  • S SuperKafa:
    **** ****** ******** ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ** ******** ****** **********
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** hahahaha *** ***** **** ******* ****** **** ****** ******** ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ** ******** ****** **********
  • S SuperKafa:
    *** *** ** **** ***** ***** ****** ******** hahahaha*** ******* *** ******* ******* **** ******** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ******* ******* ********* *** ****** ***** **** ******** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ** **** hahahaha hahahaha ******** ***** ****** ******
  • Night owl Night owl:
  • S SuperKafa:
    **** ****** ******** ****** **** ***** **** ******* ****** hahahaha hahahaha*** ********** * ****** ***** ********* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** hahahaha* ********* ***** ****** ****** *** ******* ***** ****** ******** ****** **** ***** **** ******* ****** hahahaha hahahaha*** ********** * ****** ***** ********* *****
  • S SuperKafa:
  • lavrens lavrens:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ****** *** ******* ********* ****** ******** hahahaha **
  • L Lew4nd0w5k1:
    L Lew4nd0w5k1: **** ******