Çiçeklenme 3. Hafta sonrası

Sonne

Kıdemli Üye
dostlar selamlar,
Çiçeklenmenin 3. Haftası köfteci tohumlarımın.
Tamamen organik olarak vitaminlerini gübrelerini verdim. Kuş yarasa gübresi ve yumurta muz kabuklu çaylı kahveli karışım veriyorum. Hep dolu veriyorum boş geçmiyorum. Ama sizlerin koyduğunuz fotolardaki gibi iri iri olmayacak kanımca. Overdrive alayım diyorum big bud için geç kaldığımı düşünüyorum. Bütçem çok yok 300-500 max da. Bana şunları şunları al fark yaratır bu saatten sonra iri iri olmasa da yine de bi kısım potansiyel alırsın diyeceğiniz ürün yada ürünler var mı? Overdrive kesin alacağım çok işime yarar diye düşünüyorum. 3: haftada sömekler hala çok büyük değiller bazıları ise çok sönük. Bi destek atın lütfen.

higthead

Jolly Green
Dostum biraz zamanı geçirmişssin over zamanın var daha 27. gundesın ciceğın big bud ve over al bıgbud gıt son 2 hafta over gıdrsın.Tabı sıparısını bu hafta ıcı verırsen. her gecen gun senn zararına

Sonne

Kıdemli Üye
Kankam foto varmı ?
Kanka selamlar nasılsın?
Çiçeklenmenin 5. Haftasındayım. Nirvana ve carboload kullanıyorum. Bu hafta bittkten sonra 6. Haftayla beraber overdrive kullanmaya başlıyacağım. 2 sorum var.
1. haftada 2 kere su veriyorum. Bu besinlerin miktarı litre basına 2ml ya haftada 2 kere verdiğim için her sulama için lt başı 1 ml olarak mı kullanayım?bir dolu bir boş vermektense??
2. Sorum; growkent de AN çizelgesinde flash 9. Hafta olarak gösteriyor. Alışveriş yaparken verdikleri çizelge de ise 8. Hafta gösteriyor? Hangisine göre hareket etmek doğru olur?

bir de düzgün bir mikroskop yada büyüteç almak istiyorum pahalı olmayan 60-100x arası? Sende varsa kullandığın memnunsan linkini atar mısın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
    TabldotLife TabldotLife: ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****