Çiçeklenme 7. Haftaya girecek cinsiyette sıkıntı farkettim yardım eder misiniz

Flowers

Yeni üye
Kankalar herkese selam çiçeklenme 6. Hafta bitiyor ve birşey farkettim dün canım sıkıldı asagda foto paylaşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz ne yapmak lazım can sıkacak bir konu mu sanki bitki hermaya döndü ya da bana mı öyle geliyor bu gibi bı durumla karşılaşan varsa lütfen yardımcı olabilir mi çok ciddi emeklerim var.. tohumlar sponsordan yesilodada sponsor tohumlarında karsilasilmadigi yazılmış ama lütfen yardım sonucu nasıl etkiler ne yapmak lazım keseyim mi tomurcuğu çok yerde tespit etmedim ama başka yerlerde de var

Aemili31

Müptezel
Kanka herma değildir içi boş tohum keseleri onlar onları dölleyecek erkek olmadığı sürecek ortamda tohum dolmaz içleri yinede @Ripley'sOG üstat’ım baksın değerlendirsin derim. Sıkıntısız bol hasatlarımız olsun.

Flowers

Yeni üye
İcimi rahatlattın kanka umarım dediğin gibidir, ripleys ustatta yorumlarsa sevinirim. İlk grow emek ve masraf var çöp olsun istemiyorum teşekkürler

R

Ripley'sOG

Guest
@Aemili31 kankamız açıklamış dediği gibi durum sen sanırım ekstra gelişen calyxlerin akıbetini soruyorsun normaldir kanka genetikten genetiğe değişir o durum dert etme sorunsuz gayet güzel bitkilerin var hasatın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • F Firstgrow0:
    ********** ********** *** *** *** ****** ******** *** ******** *** ****** hahahaha*** *** **** ********* hahahaha* ***** ******** ** ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** **** ** ***** ********** hahahaha***** ********** *** *** *** ****** ******** *** ******** *** ****** hahahaha*** *** **** ********* hahahaha* ***** ******** ** ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    **** ******* hahahaha ****
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    ******** ** hahahaha*** hahahaha*
  • F Firstgrow0:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******* ** ********* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    hahahaha******* ** ***** ** ** hahahaha*
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    *** hahahaha ***** hahahaha** *** *** ****** ****** ******
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    * ** ***** * ** *** *** * ** ***** * ** ******* * ** *** ***** * ** ******* *** ***** *****
  • F Firstgrow0:
    ******* ***** ******** *** **** ******* ** hahahaha ********* ****** **********
  • F Firstgrow0:
    ** hahahaha* ****** ****** ******
  • kkush kkush:
    ** hahahahahahahaha ***** ******** *** **** ******* ** hahahaha ********* ****** **********
    kkush kkush: ** hahahahahahahaha ***** ******** *** **** ******* ** hahahaha ********* ****** **********