Çiçeklenme dönemi ve budama islemi

OttoMan347

√SEFİR√
Photo bitki için 30 günlükken çiçeğe sokmayı önermiyorum memnun etmez hasatın uzatmanı tavsiye ederim. Budama işlemi kesinlikle veg döneminde yapılmaz. Çiçeğe girişte sadece sömek önü ışık kapatacak yapraklar alınır 3 haftalıl jelatif döneminde şeker yaprakları ve sömeklere ağırlıklı gelişim devam eder. 3. Haftadan sonra bitki büyümeyi tamamen keserek sadece çiçeklere çalışır. 2. Budamayı da tam bu zamanda yaparız. Güzel bir budama yapıp fazla da abartmamak gerektiğini öneriyorum ben öyle yapıyorum. Sebebi de çiçekte özellikle stresler yaşatıyorum tricom için. Güzel budamanın ardından daha budanacak yaprak bırakıyorum ki arada 2 tane yaprak almak da hafif stresler yaşatıp amacıma hizmet ediyor. Bigün yaprak alırım başka bi gün yapraklarından tutup çek bırak yapıp dalları sallar yine stres veririm. Tavsiyem böyle mantığınıza yatıyorsa uygulayabilirsiniz

Doktor.corc

Yeni üye
dostum ben photo bitkiyi 40. Günde bu hale getirdim veg döneminde mevzuyu yalnis anlamisim heralde alt dallar dahil ise yaramayan ışık almayan somek dallarına kadar budadim bi video izledim gaza geldim

Weedseed93

Kıdemli Üye
dostum ben photo bitkiyi 40. Günde bu hale getirdim veg döneminde mevzuyu yalnis anlamisim heralde alt dallar dahil ise yaramayan ışık almayan somek dallarına kadar budadim bi video izledim gaza geldim
Kan dün konuştuk seninle , yanlis zaman da yapmışsın budamani , yapacak birsey yok. Supercropping izleyip budama gazına nasıl geldin ya :D

okuyombenya

Yeni üye
Kanka genetik ne indica gibi duruyo ama indicaysa yaprakların rengi çok açık ya da ışıktan öyle geldi bi gözlemle onu azot eksikliği olabilir bitkinde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** hahahaha** ******* *** ***** ******** ******* ********** *** ***** ***** *** *** ******** ****** *
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha***** *** **** ********* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** ** ********** ***** *
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ***** ******* ***** hahahaha ********** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** * ***** ********* *** hahahaha ***
    ***** **** hahahaha ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ******* ** ** ******* *** ****** **** ****** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ********** ******* ********* ******** hahahaha **** ********* ********* ****** ******
    ****** **** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******** ****** hahahaha ***** ******** ****** ********* ******* **** * ***** ** ** *** *** ********
    Bandaleros Bandaleros: ***** **** ******** ****** hahahaha ***** ******** ****** ********* ******* **** * ***** **...