Çiçeklenme gübre ne yapmalıyım

Aliço

Yeni üye
Öncelikle bayramınız mübarek olsun kardeşlerim ne zamandir birkim bloom dönemine girmiyor diyorsum şükğr bugün baktım uç kısımlardan ikişer üçer pistül vermiş ve yapraklarda sararma mevcut şimdi micro grow veriyorduk ya sararma olduğu için growa devam yanında birde bloom mı ekliyim napmalıyım ayrıca yarasa gübreside var onuda veriyim mi artık

Ba$kan

Yeni üye
Merhaba dostum.bloom gubrelerine geç.evet yarasa da ver.alt yapraklarin sararmasi her zaman belirtiğim gibi.bir madenin eksikliği anlamina gelmez.bitki tom gucunu çiçeklenmeye veriyor şimdi.ona gore alta kalan işe yaramaz yapraklari kendi buduyor.veg/flw donem lerde cal/mag kolan unutma azot/fosfor/potas elementleri nekadar onemliyse cal/mag de okadar yararli.çonki bu 5 element micro besinler zaten.biraz agresif olacak ama ben bitkiyi zorlama tarafdarayim.gubre olayina gelince çiçeklenmede biraz bitkiyi zorla.yarasayi kulan.ama bunlarin dozajini kaçirma.

Aliço

Yeni üye
Cvp: Çiçeklenme gübre ne yapmalıyım

Ba$kan' Alıntı:
Merhaba dostum.bloom gubrelerine geç.evet yarasa da ver.alt yapraklarin sararmasi her zaman belirtiğim gibi.bir madenin eksikliği anlamina gelmez.bitki tom gucunu çiçeklenmeye veriyor şimdi.ona gore alta kalan işe yaramaz yapraklari kendi buduyor.veg/flw donem lerde cal/mag kolan unutma azot/fosfor/potas elementleri nekadar onemliyse cal/mag de okadar yararli.çonki bu 5 element micro besinler zaten.biraz agresif olacak ama ben bitkiyi zorlama tarafdarayim.gubre olayina gelince çiçeklenmede biraz bitkiyi zorla.yarasayi kulan.ama bunlarin dozajini kaçirma.
Ustam o zaman grow u bırakıyorum micro blooma geçiyorum bu gün böyle devam ediyorum 3 gün sonra cal mag eklerim birde yarasayı gömerim topraja tabi her şey dozajında ama çok agresif davranmak istemiyorum bitki zaten zor dönemlerden geçti kaybetmek istemiyorum açıkcası kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** ****** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ****** ******* ** ********** ***** ******** ** ********** ********** ****
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* ****** ****** hahahaha***** ** ******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha***** ** ********** **** ***** hahahaha ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ***** *** ** ****** ******* *** ******* ********* ** ******* *** ***** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******** **** ** *** **** *** hahahaha****** ******** ****** ******* ** ********** ***** ******** ** ********** ********** ****
  • Emmy Emmy:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********** hahahaha ***** ******** **** ** *** **** *** hahahaha*
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** hahahaha*** ***** *** ** ****** ******* *** ******* *********
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** hahahaha**** ***** ** ********* ********** *** ******* ***** ** ***** *** * ******** ******* * **** ****** *** ******* ********* ***** ***** ********** **** ***** ******* **** ******* ******* *******
  • Emmy Emmy:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* *** ********* ********* hahahaha* **
    +1
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ****** hahahaha** ******* hahahaha* *** ********* ********* hahahaha* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ***** ********** ******** ****** ******* ***** *** *** ********** **** ***** ********* ****** hahahaha ******** ********* *** ****** *** ********** ***** **** ****** ***** ********** hahahaha*
    +2
    ***** ******* ***** ******* *** ***** *** **** hahahaha ******
    **** ****** ***** ******** hahahaha* ****** ********* * ******* ***** *** *** **** ********* ***** * ****** ******* hahahaha ********* * ** ****** *** hahahaha** ******** ***** ********** ******** ****** ******* ***** *** *** ********** **** ***** ********* ****** hahahaha ******** ********* *** ****** *** ********** ***** **** ****** ***** ********** hahahaha*
    +1
    *** ********* ***** *** ****** ******* hahahaha* ***** ***** **** ****** ***** ******** hahahaha* ****** ********* * ******* ***** *** *** **** ********* ***** * ****** ******* hahahaha ********* * ** ****** *** **
    NewGardener NewGardener: *** ********* ***** *** ****** ******* hahahaha* ***** ***** **** ****** ***** ********...