Çiçeklenme Hakkında Yardım

BT1919

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba. İçtiğim cigaraların tohumlarını Ektim ve birkaçı gayet güzel pistillendi pistilleneli 1 hafta falan oluyor. Ama hasata çevirir gibi olmadı  hiç. Daha vakti varmıdır acaba?
Hiç bir gübre kullanmadım saksı su güneş şeklinde devam ettim. 
Bilgilerinizi bekliyorum.

cannabis

Yeni üye
Merhaba dostum, güneş ışığını kullandığını hesap edersek, Eylül sonu gibi hasata çevirir. Gübre seçimi kategorisinde çiçeklenme dönemi için uygun olanı bulabilirsin. Hasatın bol olsun.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Knka 1 haftadır pistil görüyorsan senin rahat en az 6-7 haftan var hasat için oda eğer bitkin indica ise. Sativa ise bi git dünya turu yap öyle gel hazır olurlar.

BT1919

Yeni üye
Cvp: Çiçeklenme Hakkında Yardım

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Knka 1 haftadır pistil görüyorsan senin rahat en az 6-7 haftan var hasat için oda eğer bitkin indica ise. Sativa ise bi git dünya turu yap öyle gel hazır olurlar.

Tohumsuz abi dünya turu boş kafayla çekilmez?
Bi güzellik yaparsan hemen çıkıyım dünya turuna??

cannabis' Alıntı:
Merhaba dostum, güneş ışığını kullandığını hesap edersek, Eylül sonu gibi hasata çevirir. Gübre seçimi kategorisinde çiçeklenme dönemi için uygun olanı bulabilirsin. Hasatın bol olsun.

Sağolasın başkan teşekkürler. 
Şuana kadar hiç bir gübre kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum. Bakalım durum neyi gösterecek

Night owl

Müptezel
Hacı abi neden kullanmayı düşünmüyorsun hazır elinde fırsat var git al 100 liraya sömek için gübre ne kaybedebilirsin ki... Faydası olur zararı olmaz efe

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha ********** ****** hahahaha* hahahaha* *** ******* *** ********* *** hahahaha hahahaha **** hahahaha* **** **
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ** ***** ********* ** **** hahahaha *** **** ** ******* *** *** ******* ******* *** **** ****** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ** hahahaha
    +1
  • V vdeniz:
    ****** **** ** ** **** * *** ****** *** ********* *** **** ******* ******* **
    +1
  • K keyifpezevengi:
    ********* ******** ***** *** *
  • S SuperKafa:
    *** **** ***** hahahaha**** ****** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ** ******** hahahaha hahahaha*
  • H happyworld:
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha ** ***** **** ******** ******** ********* ******** ****** ******* * ******** ******** ***** ** ***** ********** ***** *
  • S SuperKafa:
    ** ****** ***** ******** ** ***** ***** ****** ******** ** ****** **** ** ** **** * *** ****** *** ********* *** **** ******* ******* **
  • S SuperKafa:
    ********* ** ****** * hahahahahahahaha ** ***** **** ******** ******** ********* ******** ****** ******* * ******** ******** ***** ** ***** ********** ***** *
  • K keyifpezevengi:
  • K keyifpezevengi:
  • S SuperKafa:
  • K keyifpezevengi:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ***** ****** ** **** ********** ********* ********* ***** ** ***** ******** ***** ****** *** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ******* *** **
  • H happyworld:
    H happyworld: *** *** ******* **** ****** ******* ******