Çiçeklenme ve gübre ile ilgili 2 sorum var

Ufeke

Yeni üye
İki saksı yetiştiriyorum terasta 25 gün yetiştirdim son 10 gündür taşındıgım için cam kenarı yetiştiriyorum sorum şu. saksı lar dan biri (mor olan) daha büyük daha geniş oldu aynı anda ektim ikisininde aynı toprağa diğer daha sıska ama sıska olan çiçeklenme ye başladı ufaktan Esrar kokusu alabiliyorum burnumu dayayınca gür ve güçlü olanda çiçeklenme yok 35 gün felan oldu aouto tohum. Grand dady purple tür. Şimdi sorun erken çiçeklenme mi yoksa geç çiçeklenmemi. Toprağı değiştirdim için gübre hala kullanmadım gübre alma zamanım geldi i toprağındeğişeli 2 hafta oldu. Biobizz starter pack 900 lira bana baya tuzlu geldi hepsini almam gerekirmi yavaş yavaş alsam önce hangisi en çok gerekliyse onları söyleseniz. Umarım anlatabildim derdimi

Brother

Doktor
Biobizz starter pack 200 lira bişi reis 900 lira olsa kimse almaz
onun dışında yarasa gübresi de alabilirsin
35 günü geçmiş çiçeklenir
çiçeklenmezse photo ( uzun dönem ) tohum olabilir
fazlasıyla karşılaşmaya başladık bu durumlarla
eğer photo ise kendi günler kısaldığı zaman çiçeğe girecektir

Ufeke

Yeni üye
Ben 200 liraya bulamadım starter pack. Bi tane buldum içinde 3 tane var indoo pack diyor 165 lira onu önerdiler siparişini verdim. Bu photo dediğin 7 8 ay süren türden mi

Ufeke

Yeni üye
Yani temmuz sonuna doğru anca girer. Ben güneş ışığı ile büyütüyorum temmuz sonunu bekli cem ekstra bişey yapmama gerek yok ozaman. Besinlerini vermem yeterli olucak

Stater pack ben 150 TL aldım Mayıs ayında bakayım bir aynı fiyatsa size link atalım. Ayrıca gereksiz yaprakları alttan almanı tavsiye ederim.

Ufeke

Yeni üye
Aldım şuan elime geçti kargo geldi. Ama ben bunu nasıl kullanıcam. Suya karıştırıcam ama kaç günde bir vereyim içine ne kadar koyayım

Ufeke

Yeni üye
2 ml Bi kapak mı ediyor :D hassas terazi ilemi tartıcam yoksa. Ve 1.5 litre suya hepsinden 2 ml koyucam 3 ünde nde bir saksı için değilmi

Bunu buldum sonradan her hafta gübrelicem. Ben 3 günde bir su veriyorum normalde. Şimdi 1 kere gübreli su gerisi düz sulama
Evet haftalık doz 1 kere ver 2 kere de boş yada 1 kere sulama sıklığına göre boş sulamada önemli boş sulama yaparken normalde 2 litre su veriyorsan boş sulamada 2 buçuk ver alttan biraz fazla su çıksın içerdeki pisligi atıyor diye düşünüyorum epeydir öyle yaapıyorum kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* **** ***** **** *** ***** **** *** **** ******* ********* ***** ******* **** ***** *******
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* *** *** ***** *** ** *** * **** * ** ***** * * ***** ***** *** *** ******* hahahaha* **** *** *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ***** ******** hahahaha*** ****** *** **** *** *** ******* ** **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** *** ****** **** ******** ****** *******
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ******** ***** ******** ******** ***** ** ***** ********* ********* **** *******
  • N nobetcikeyifci:
    **** hahahaha
  • N nobetcikeyifci:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • L lityum:
    **** ** ***** ** ** **** hahahaha* ** ******* **
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** * ***** * ******* **** *** ***** **** *** ******* ******* ***** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ****** ****** ****** *** hahahaha* ****** ***** ***** ***** **** ****
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ** hahahaha***** ****** **** ** ***** ** ** **** hahahaha* ** ******* **
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** **** ***** ******** *** *** hahahaha* ***** ********** ***** *** ******** *** **** ***** ******* ***** ******* *******
  • L lityum:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** hahahaha**** ****** ** *** ********* ********
  • N nobetcikeyifci:
  • L lityum:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ***** ******* **** ***** hahahaha***** ********* hahahaha ***** ** ** *** ***** *** ****** ********** **** ***** ***** ***** ******** *** ****** ** ******* ***** ****** **** ****** ********* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ***** **** **********