Çiçeklenme/ Zaman/Bloom kullanmak

Aliço

Yeni üye
kardeşlerim sa hepinize nisan 1 doğumlu bitkilerim outdoor yapıyorum çiçeklemöey girmdiler bir türlü şuan üçlü set günre kullanıyorum ve cal mag extra veriyorum bunun yanında artık 2 ml bloom versem çiçeklenme için uyarır mı yoksa beklemeye devam çiçekleri görünce mi bloom vereyim

nightdrive

Yeni üye
Cvp: Çiçeklenme/ Zaman/Bloom kullanmak

Aliço' Alıntı:
kardeşlerim sa hepinize nisan 1 doğumlu bitkilerim outdoor yapıyorum çiçeklemöey girmdiler bir türlü şuan üçlü set günre kullanıyorum ve cal mag extra veriyorum bunun yanında artık 2 ml bloom versem çiçeklenme için uyarır mı yoksa beklemeye devam çiçekleri görünce mi bloom vereyim

bildiğim kadarıyla çiçek gübreyle çiçeklenmeye girmez mevsim şartlarına göre girer.
Tohumun eger auto degılse.
Bitkinde Çiçeklenme belirtisi görene kadar bloom verme bence

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka kullan bloom u ille çiçeklenme de kuşanacaksın diye bişey yok zaten 2-3 aydır gros yapıyorsun benim dalga da senin ki gibi  bugün yarın girerler çiçeğe bloom başka çiçeklenmeye tetiklemiş ama bitki de faydasını görürsün

Aliço

Yeni üye

nightdrive' Alıntı:
Aliço' Alıntı:

bildiğim kadarıyla çiçek gübreyle çiçeklenmeye girmez mevsim şartlarına göre girer.
Tohumun eger auto degılse.
Bitkinde Çiçeklenme belirtisi görene kadar bloom verme bence
Eyv kanka teşekkürler

Weedseed93' Alıntı:
Kanka kullan bloom u ille çiçeklenme de kuşanacaksın diye bişey yok zaten 2-3 aydır gros yapıyorsun benim dalga da senin ki gibi  bugün yarın girerler çiçeğe bloom başka çiçeklenmeye tetiklemiş ama bitki de faydasını görürsün

Kanla nir girmediler çiçeklenmeye ya anlamadım, gündüzler bir kısalmadı gitti böyle olursa ağustos ortası anca girecekler gibi

Weedseed93

Kıdemli Üye
Bekle temmuz sonuna kadar girerler kanka bende bekliyorum dediğim gibi.ama bloom kullan kim dedi sana çiçeklenmeden önce kullanılmaz diye?  İmkânın varsa karanlığa koyma gibi koyup da sokabilirsin bende o imkan yok o yüzden bekliycem mecbur

Aliço

Yeni üye

Weedseed93' Alıntı:
Bekle temmuz sonuna kadar girerler kanka bende bekliyorum dediğim gibi.ama bloom kullan kim dedi sana çiçeklenmeden önce kullanılmaz diye?  İmkânın varsa karanlığa koyma gibi koyup da sokabilirsin bende o imkan yok o yüzden bekliycem mecbur

Kanka inş girerler, olum forumda bloom dönemine girince bloom micro devam edin diyorlar ondan şeyapıyom neyse de usta karanlık olayını nasıl yapıp sokabiliriz strese girmesin

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka kullanılıyor merak etme sadece çiçeklenmeden itibaren grow gübresini kullanmana gerek yok. Şimdi nasıl bir ortamda bulundurduğunu bilmiyorum ama evin yakınında olarak varsayıyorum.basit bi durum 12 saat hiç ışık almayacak şekilde karanlığa birka sonra tekrar 12 saat güneşe çıkart  bir kaç gğn içinde çiçeklenmeye girer girdikten sonra dışarı bırakabilirsin ama kaç gğne girer bişey diyemiycem kardo çünkü bende henüz denemedim

Aliço

Yeni üye

Weedseed93' Alıntı:
Kanka kullanılıyor merak etme sadece çiçeklenmeden itibaren grow gübresini kullanmana gerek yok. Şimdi nasıl bir ortamda bulundurduğunu bilmiyorum ama evin yakınında olarak varsayıyorum.basit bi durum 12 saat hiç ışık almayacak şekilde karanlığa birka sonra tekrar 12 saat güneşe çıkart  bir kaç gğn içinde çiçeklenmeye girer girdikten sonra dışarı bırakabilirsin ama kaç gğne girer bişey diyemiycem kardo çünkü bende henüz denemedim

Kank oda zahrmetli ya kendi doğal olarak girse iyi olacak da

larkdevil' Alıntı:
sıkıntı yapma benimde girmediler daha ağustos ortalarına kadar girmezse sıkıntı  var demektir

Kanka bu ayın sonunda girmiş olsun artık iyi olur da girer mi ki

Aorenici

Yeni üye

Aliço' Alıntı:
Weedseed93' Alıntı:

Kank oda zahrmetli ya kendi doğal olarak girse iyi olacak da

larkdevil' Alıntı:
sıkıntı yapma benimde girmediler daha ağustos ortalarına kadar girmezse sıkıntı  var demektir

Kanka bu ayın sonunda girmiş olsun artık iyi olur da girer mi ki

Kardeşim bu neymiş kimse çiçeklenmemiş bende yeni konu açtım çiçeklenme dönemi ile

YOLYEMEZ

Yeni üye

Resimde belirttiğim setleri kullanıp çok işine yarıcağını umuyorum dostum hem hasattan hem iciminde dua edersin esrarın bol olsun

Ekli dosyalar

• IMG_20180717_224413.jpg
    IMG_20180717_224413.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20180717_224356.jpg
    IMG_20180717_224356.jpg
    34.2 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20180717_224341.jpg
    IMG_20180717_224341.jpg
    38.6 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20180717_224330.jpg
    IMG_20180717_224330.jpg
    44.5 KB · Görüntüleme: 8

Aliço

Yeni üye

YOLYEMEZ' Alıntı:
Resimde belirttiğim setleri kullanıp çok işine yarıcağını umuyorum dostum hem hasattan hem iciminde dua edersin esrarın bol olsun

Ustam çok teşekkür ederim ama şuan buna gücüm yok almak için anca üçlü set kuşlanabiliyorum A.N nin çiçeklenmeye girince yarasa gübresi almayı düşünüyorum onu alabilicem en azındna

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********