Çiçeklenmede 3.hafta bütün ustalara selamlar

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
Diz kanka valla torch led iş görüyor yani çiçeğin son 2 haftası 450 watt cob lede dönücem sonra hasat edicem bende öle karar verdim torchları sökücem bakalım nasıl olcak
Bak gör kanka ama bence ne kadar ekmek o kadar köfte. Benim düşüncem ışıklar açıldıktan 4-5 saat sonra cobların yanması ve ışıklar kapanmadan 1-2 saat önce cobların sönmesi hem doğayıda tam taklit etmiş olursun bence

Bak gör kanka ama bence ne kadar ekmek o kadar köfte. Benim düşüncem ışıklar açıldıktan 4-5 saat sonra cobların yanması ve ışıklar kapanmadan 1-2 saat önce cobların sönmesi hem doğayıda tam taklit etmiş olursun bence
Bugün denedim 8 tane torchların yanına 250 watt cob ekledim sıcaklık 1 saat içinde 30 derecelere çıktı o yüzden kaldırdım sıcaklık çok artıyor nasıl yapıcam bilmiyorum

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
Yüzde 60 indica yüzde 40 sativaymış white skunk
İndicalar sıcağa dayanıyo diye biliyorum.Kanka cob da var bende ama harbiden ısınıyo. Ben arkalarına amper olarak en yüksek olan fanlardan monte ettim yinede ısınıyor.400 watt cob vardı 2si patladı 300 watt şuan sıcaklık azaldı. Sen 2 torch söküp 250 watt cobu daya bakalım kaç derece olcak.

İndicalar sıcağa dayanıyo diye biliyorum.Kanka cob da var bende ama harbiden ısınıyo. Ben arkalarına amper olarak en yüksek olan fanlardan monte ettim yinede ısınıyor.400 watt cob vardı 2si patladı 300 watt şuan sıcaklık azaldı. Sen 2 torch söküp 250 watt cobu daya bakalım kaç derece olcak.
Haklısın kanka harbi çok ısınıyor yarında öle bi denerim bakalım yine çok ısınırsa dediğim gibi çiçeğin son 2 haftası sarıları çıkartırım 450 watt cob ledi takarım belki işe yarar

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
Haklısın kanka harbi çok ısınıyor yarında öle bi denerim bakalım yine çok ısınırsa dediğim gibi çiçeğin son 2 haftası sarıları çıkartırım 450 watt cob ledi takarım belki işe yarar
Okeydir kanka takipteyim sarılardan kolay vazgeçme 2 3 tane kalsın :) gecen güzel olsun kardeşim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ****** **
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ******** hahahaha**** *** **** *********
    +2
  • dyco dyco:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ****** ******** ******** **** ****** ***** *** ** ****** *** *** *****
    +2
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
  • dyco dyco:
  • 420x 420x:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • dyco dyco:
    ********* ***** hahahaha ***** ******** ********** ****** *** ******** **** ** ******** ***** ******** ****** ** hahahahahahahaha
    ********** hahahaha** hahahaha* *** **
  • 420x 420x:
  • H happyworld:
    ******** hahahaha**** *** **** ********* ********** ********** ******** ***** ********
  • 420x 420x:
    ******* ****** ********** ***** ****** ** hahahaha** *** ***** **** **********
    +1
  • dyco dyco:
    **** *** ****** **** ********* hahahaha* ***** hahahaha ***** ******** ********** ****** *** ******** **** ** ******** ***** ******** ****** **
  • 420x 420x:
    **** ** ******** ***** ****** ********* ****** ***** ******* ******** **
    +1
    ***** ***** ** ****** ***** *** hahahaha ********
    hahahahahahahaha
    +1
    ******* hahahaha* ****** ********** ***** ****** ** hahahaha** *** ***** **** **********
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha********* ******* ****** ******* **** **
    420x 420x: hahahahahahahaha********* ******* ****** ******* **** **