Çiçeklenmeye giriş

Merhaba dostlar bilgiler aşşağıda çiçeklenmeye girdi sanırım görsel ekledim ve tarihleri yazdım torbacı tohumu tavsiyeler altın değerinde flushu ne zaman atayım veya başka bi tavsiyeniz varsa dinliyorum
İlk grow 150w full spectrum
Artı kabin 29.04.2021 başlangıç

Büyük kabine geçiş 21.05.2021
12 12 ye geçiş 06.06.2021

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Öle üç beş dakkayla strese girmez ama önemlideyil bitki çiçeye girmiş bloom gübresine başla daha çiçeyin başındasın flush a çok var daha

Kanka renkli ışıksız çekersen daha iyi incelenebilir
Öle üç beş dakkayla strese girmez ama önemlideyil bitki çiçeye girmiş bloom gübresine başla daha çiçeyin başındasın flush a çok var daha
Kanka takilma o kadar bi resim cekmek icin girmez strese
Arkadaşlar yoğunluktan foruma anca girebildim alttan tek bir yaprak sararmış diğerleri sağlıklı sebebini çözemedim görsel ekliyorum tavsiyeleriniz altın değerinde

OttoMan347

√SEFİR√
Bütün hepsi sağlam şuanlık birşey yok gibi. O yaprak kendiliğinden düşerse tek yapraktan nitrojen çekmiştir. Biraz gözlemle, üst yapraklar soluk renge döner de alttaki en yaşlı yapraklarda sararma olursa azot takviyesi yap

Bütün hepsi sağlam şuanlık birşey yok gibi. O yaprak kendiliğinden düşerse tek yapraktan nitrojen çekmiştir. Biraz gözlemle, üst yapraklar soluk renge döner de alttaki en yaşlı yapraklarda sararma olursa azot takviyesi yap
anladım teşekkürler kanka başka tavisiyen var mı yoksa olağan halinde devam etsin mi bu şekilde bu arada biobizz bloom alamıyorum siteler patladığı için elden alacak biyerde bulamadım

OttoMan347

√SEFİR√
anladım teşekkürler kanka başka tavisiyen var mı yoksa olağan halinde devam etsin mi bu şekilde bu arada biobizz bloom alamıyorum siteler patladığı için elden alacak biyerde bulamadım
Şuanlık rutin bakıma devam et sağlıklı. Verdiğin gübre miktaeını çok az düşür bi tık az ver uçlarda inceden yanma başlamış. Bloom gübreni de acil bul ben hazır gübrelerden anlamam organikciyim şuan fosfor ve potasyumu dayama lazım çiçekte en çok gübre istediği dönem ama doğru gübreyi bulup ver

Şuanlık rutin bakıma devam et sağlıklı. Verdiğin gübre miktaeını çok az düşür bi tık az ver uçlarda inceden yanma başlamış. Bloom gübreni de acil bul ben hazır gübrelerden anlamam organikciyim şuan fosfor ve potasyumu dayama lazım çiçekte en çok gübre istediği dönem ama doğru gübreyi bulup ver
Anladım olmadı ben de organik olarak kendim yapıcam gübremi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ******** ********* ********** **** *** ** **** hahahaha* ** **** *********
    ** ***** ******** *** *** hahahaha* **** ********* ** **** *** * ** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** hahahaha*****
    +1
    ** **** ****** hahahaha* ********** *** **********
  • deyorke deyorke:
    *** *** *** ***** hahahaha* ********* * ***** *** * ***** *** ********
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ******** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********** *** **** ********* ***** ******* ********* * ***** *** * ***** *** ********
    +1
  • deyorke deyorke:
    ***** ******** ** hahahaha** ** ** ****** ***** **** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** ****** *** ** ******* ********** **** hahahaha* hahahaha ******* ***** **** ****** ** ********* ********** ****** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** **** ***** *** **** ***** ***** **** ******** ******** **** *** ******** *** ****** ******* **** *** **********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** ******** ***** ****** ********* **** hahahaha* *** *** ********* ***** hahahaha ********** hahahaha***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha****** *** **** ****** *** ** ******* ********** **** hahahaha* hahahaha ******* ***** **** ****** ** ********* ********** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    ****** *** hahahaha** *** ***** ******** ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    Ü Üfürükçü gargamel: ********* ******* ********