Çiçeklerim Ölüyormu Yardım Lütfen

Tiny

Üye

ttps://ibb.co/X7GpDcn

Portofino

Yeni üye

ttps://ibb.co/X7GpDcn

Dostum fazla gübreden yakmışsın bence bitkiyi bu sebeple pH ayarlı su ile flush yapmalısın daha sonra bir kaç sulama gübre verme azot gübresi hiç kullanma yarım doz devam etmeni tavsiye ederim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka biraz yardımcı olur musun ışık ne gübre ne veriyorsun en son ne yaptın da böyle oldu ısı kaçta nem kaçta ışık kaç cm mesafede biraz bakım ayrıntılarını yazarsan daha net yardımcı oluruz biraz ilerlemiş durum çünkü. Fazla gübreden yanmış ve ışık da stres yapmış gibi görünüyor

Tiny

Üye
Dostum fazla gübreden yakmışsın bence bitkiyi bu sebeple pH ayarlı su ile flush yapmalısın daha sonra bir kaç sulama gübre verme azot gübresi hiç kullanma yarım doz devam etmeni tavsiye ederim
27 litre saksı 9 litre gübreli su veriodum şimdi 6 litreye düşürdüm suyu

Tiny

Üye
Kanka biraz yardımcı olur musun ışık ne gübre ne veriyorsun en son ne yaptın da böyle oldu ısı kaçta nem kaçta ışık kaç cm mesafede biraz bakım ayrıntılarını yazarsan daha net yardımcı oluruz biraz ilerlemiş durum çünkü. Fazla gübreden yanmış ve ışık da stres yapmış gibi görünüyor
ışık mars hydro ts3000 biobizz grow,blomm,topmax,ve canna boost veriodum haftada 1 kere 27 litre saksı 9 litre su veriodum içerde ısıtıcılı fan çalışıodu akşamları ışık kapalı iken şimdi ısıtıcı fanı kapattım nem 38-55 arası ısı 18-28 arası ışık mesafesi 50 cm di 70 cm e çıkardım

Tiny

Üye
azot gübresi dediğin ne oluyor ışık mars hydro ts3000 biobizz grow,blomm,topmax,ve canna boost veriodum haftada 1 kere 27 litre saksı 9 litre su veriodum içerde ısıtıcılı fan çalışıodu akşamları ışık kapalı iken nem 38-55 arası ısı 18-28 arası ışık mesafesi 50 cm di 70 cm e çıkardım

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka naptın okadar suyu nasıl veriyorsun hiç mi drenajı rahatlatmadin. Kankaya katılıyorum fazla su ve gübre yanigi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** ***** ******* ***** ****** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** hahahaha* ****** ******** ******* ** ******** ** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ****** **** **** ****** ****** ***** ******** *** ******** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha **** *** **** hahahaha **** *** ******** ******* ***** **** ******** hahahaha***** ******* * ** ***** ******** ***** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    * ******* ***** ******* ********** ***** ****** ** hahahahahahahaha
  • B Bacardi:
    ****** hahahaha ***** *********
  • B Bacardi:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
    hahahaha* ****** *** ********* *** *** ***** ****** **** *** hahahaha* ********* ***** ******* ******* **** ******* hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • Mest Mest:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ** ***** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ***** ***** **** ********* **** **** ********* **** **** **** **** ******** *** ** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ****** ** ******* ****** ** **** **** **** hahahaha*
    Night owl Night owl: hahahaha ****** ** ******* ****** ** **** **** **** hahahaha*