Çiçeklerim büyümüyor:(

Selamlar herkese 10 gün önce 2.growuma başladım geçen sene 3 tane auto blue dream yaptım şimdi ise sour diesel ve trainwrek bakıyorum bu sefer photo yapmak istedim çocuklarım geçen hafta salı günü topraktan çıktılar jiffte patlattım ve baş verdikten 3 gün sonra 19 litrelik saksılara aldım ama aradan 9 gün geçmesine rağmen aşırı az gelişim gösterdiler geçen sene ki growuma kıyasla baya yavaş gidiyorlar ve bu durum canımı sıkıyor . Ortam koşulları şu şekilde : nem makinesini 80 e ayarladım aksiyel fan 15 dk çalışıp 30 dk duruyor ışık mesafesini 60 cm olarak başlattım ama çiçeklerden bi tanesini birden boys gitti ve gövdesi çok inceydi ben de zamanla mesafeyi kısalttım şimdi 40 cm olarak ayarlı ışığım neyi yanlış yaptığımı tam olarak bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

https://ibb.co/tMQShGx

#Cigâ

Doktor
ışık mesafesi uzak gibi boya gidiyor yaklaştır biraz , gövden boşta kalmasın toprakla destekle , nem %80 ayarla yapamıyorsan bir pet geçir kafasına pete 2 sigara ucu kadar delik aç nem tutsun

Işık mesafesi şuan 40 cm de bu dönemlerde normali 60 cm oluyor diye biliyorum nem durumuds 80-85 arası geziniyor

arapfaik

Kıdemli Üye
LST yaptigimiz kablolardan dik uzun olanin yanina veya bi tahta cubuk koy destek alsin yere yatabilir o halde kalirsa filiz.. pet bardak mutlaka gecir icine bi fis sprey su sık geri kalanı @CigaraVerin hocam yazmis zaten

arapfaik

Kıdemli Üye
Kanka en uygunu mikoriza sivi koklendirici pahalidir. growkent vs yakinsa ufak paketlerde satiyolar gidip alabilirsin faydasi olur epey. Gubre ne kullanıyorsun?

arapfaik

Kıdemli Üye
Fis fislik durumu yok kanka 150 ml su verse yeter . jiffyden erken alinmis biraz topraga koklenmemis dogru duzgun mikoriza veya AN voodo juice ve b52 al vitesi 5 den 2 ye ceker hizlanir baya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ***** ******* hahahaha**** **** **********
  • F Firstgrow0:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    **** ***** ** hahahaha ** ** ** ***** **** ****** *** **** ******** ****
  • kkush kkush:
    * *** ****** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ** ** **** ******* **** ********* ***** * *** ***** ******* hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha* ****
  • kkush kkush:
    ** ***** ********** *** ****** ***** ******** hahahahahahahahahahahaha** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ** *** ********** ***** **** ********** hahahaha**
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha* ******* ********** hahahaha*
  • F Firstgrow0:
    ** ******** **
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ******** ******** hahahaha
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    ***** ********** ** hahahaha
  • kkush kkush:
    ****** **** ****** ******* ******** ** ** ***** ******* hahahaha hahahaha**
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    hahahaha** ****** ********* ****** ***** ********** ** ****** hahahaha** ********* ***** *** * ********* ******** ******
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ******* ******* hahahaha****
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ******* *
  • F Firstgrow0:
    ***** ******* ****** hahahaha** hahahaha* ******
    F Firstgrow0: ***** ******* ****** hahahaha** hahahaha* ******