Çiçeklerim kedi saldırısına uğradı acil

alas_kaa

Üye
3-5 sene önce kediler yüzünden bırakmıştım bu işi ya o ya o kanka birini seçmen lazım, hayvan tek yolunda giden bitkiyi kemiriyodu odaya girdiğimde bi de yemiyodu şerefsiz sakız gibi çiğniyodu

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Kedinden vazgeçmek istemiyorsan. O bardakların bir tık büyüğüne ekip üzerine bu bardaklara delik açarak kapatabilirsin kanka hem nem saglarsin hem korursun. Biraz büyüdüğü zaman büyük bardağın olacağı için pet şişe keserek kapatabilirsin.

Lucky

Müptezel
Gecen ay fare butun bitkilerin 20 tane filizin yapraklarını yedi yaraladı 6 tanesının dalına zarar verdı onlar öldü fakat filiz yapraklarını yenen diger bitkilerin hepsi buyudu sıkıntı olmadı sadece filiz yapraklarında hasar varsa atma bekle biraz daha kanka

alas_kaa

Üye
Hepinize teşekkür ederim beyler
Rica ederiz kanka ama aynı sorunu tekrar yaşamaman için önlem al, kedilerin giremeyeceği bi yerde yap mesela. Ben bizim kedi nerde öldü mü kaldı mı derkene en son grow odasına girmiştim hayvam cennette gibiydi biraz ondan biraz ondan ısıra ısıra bi hal olmuştu canlarım bin tane bitki feda olsun ama gel ben sana çimen yeşil ne istersen vereyim ne istedin bizim growlardan. ikisi de evlat, kediler bayılır kanka weede kokusu çeker ilerki aşamalarda da aynı sorunu yaşamaman için mutlaka önlem al dua et başlangıçta olmuş düşünsense kelleyi kemirdiğini.

Ü

Üye silindi 29451

Guest
Tuhh genetikmi bu tohumlar ben olsam o kediyi keserdim

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka sen niye şeffaf bardağa ektin bide niye ağzına kadar toprak doldurmadın. Bidahakine şeffafa ekme ve toprağı silme ağzına kadar doldur öyle dik tohumları. Sararanda var içinde kök güneş görürse çürüyor

Ü

Üye silindi 23498

Guest
kankam bilmiyorsan ziyan etme bak hersey cope gitti. internet gibi koskocaman bi bilgi kaynagi var sen 1-2 bisey okuyup direk oturmus biseyler buyutmeye kalkiyorsyn. iyice bi arastir bak oku acik kaynak 5-6 gun bi arastir oyle basla su ise….
Kanka deneyimlerle öğrenmek daha etkili :D

Ü

Üye silindi 23498

Guest
yeterince tecrube edinmeden bitkilerle pek oynasmayalim.. can verip uc bes gun sonra o cani almak hic iyi bisey degil
Hiç böyle düşünmemiştim kanka. Çok şükür başıma gelmedi diyemeyecem ormanları yaktıklarında benim sigaralarda aşırı sıcaktan yanmıştı yangın bölgesinde olduğumdan. Benim ahımda öbür dünyaya kalmasın boynu altlarında kalsın hepsinin :(

Hiç böyle düşünmemiştim kanka. Çok şükür başıma gelmedi diyemeyecem ormanları yaktıklarında benim sigaralarda aşırı sıcaktan yanmıştı yangın bölgesinde olduğumdan. Benim ahımda öbür dünyaya kalmasın boynu altlarında kalsın hepsinin :(
biz günahkar varlıklarız. nefsimiz var. ama bitkiler öyle degil tamamen her türlü pislikten arınmış saf güzellikler.. bunlara verdigimiz en kücük zarar bize dönüp dolasıp geri dönecektir evrenim dengesi belli kurallara uyalım uymayanları uyaralım bitkileri sevdlim saygılar sebgiler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • _sansar _sansar:
    hahahahahahahaha
    +2
  • O oziozi:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ***** ***** ** ***** ********** **** hahahaha
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ******** ********** ********** ** hahahaha* ****** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • O oziozi:
    hahahahahahahaha ******
  • O oziozi:
    *** **** **
  • O oziozi:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ****** ******** ***** ******** ********** ********** ** hahahaha* ****** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******* *** ******** ******** ********** ********** ** hahahaha* ****** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    *** ****** ** ** hahahaha*** ********* ******** ******* *********
  • O oziozi:
    ****** ******* ****** hahahaha* hahahaha ****** ********* ***** ********
  • O oziozi:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ** ******** *** ******* hahahaha*********
  • O oziozi:
  • B Bboy: