Çift cinsiyetli mahsül verirmi kafası nasıl olur?

kokokoco

Üye
ÇİFT CİNSİYETLİ MAHSÜL VERİR Mİ KAFASI NASIL OLUR?
Bakmaya zahmet etmeye zaman harcamaya değer mi?
bugün bir çiçeğimde tohum kesesi gibi yuvarlak sert bir şeye denk geldim yarın fotoğraf ekleyeceğim.

bu sene 5 tane çift cinsiyetli imha ettim.bir tanesine ellemedim.tohum keselerini kopartıp büyütsem agaca zarar verirmi.bilenler aydınlatsın lütfen.kulaktan dolma bilgisi olan yorum yapmasın.yetıstıren tecrubesı olan yorum yazarsa sevınırım.boll dumanlarr

AwaKe4

Müptezel
Arkadaşlar bu çift cinsiyet mevzusunu anlamadım ben sigaralarınızdan tohum mu çıkıyor ? regular tohum atıp erkeği kabinden ayırana kadar zaman mı geçiyor ? Erkek bitkiniz yoksa ve kök başı bir kaç tane tohum çıkabilir az ihtimalle de olsa olabilir. sigaranızın kafasını çöp etmez. Köfteciden hiç tohumlu sigara almamış gibi davranmayın. Tohum üretimi elbette kafayı düşürür ama sigara tohumlu diye fıss da denilemez :) Bitkiniz herma ise o zaman işler biraz değişir.

kokokoco

Üye
Arkadaşlar bu çift cinsiyet mevzusunu anlamadım ben sigaralarınızdan tohum mu çıkıyor ? regular tohum atıp erkeği kabinden ayırana kadar zaman mı geçiyor ? Erkek bitkiniz yoksa ve kök başı bir kaç tane tohum çıkabilir az ihtimalle de olsa olabilir. sigaranızın kafasını çöp etmez. Köfteciden hiç tohumlu sigara almamış gibi davranmayın. Tohum üretimi elbette kafayı düşürür ama sigara tohumlu diye fıss da denilemez :) Bitkiniz herma ise o zaman işler biraz değişir.
herma olursa ne oluyor peki benimkiler tam 23 günlükler ve yeni çıkacak yaprakların tam ortasında tohum kesesine benzer sert bir yuvarlak var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1