Çok önemli lütfen içeri

Tohumsuz Kanka

Yeni üye
Sa kankalar 
Outdoor toplam 5 bitki yetistiriyorum
Bunlarin 4 tanesinin genetiği big bud
1 tanesi ise bir tanidigin verdiği tohum

Tanıdığın verdiği togum çoktan ciceklenmeye girdı neredeyse kafam kadar sömek yaptı
Fakat diğerlerinin disilik organlarindaki beyaz killar kahverengiye döndü ve hala hic sömek yapmadı. Bu durum bana biraz garip geldi. Acaba bitkilerim de bir sıkıntı olabilir mi ?

Ba$kan

Yeni üye
Merhaba big bud genetikler çoğu someği son haftalarda yaparlar.sana tavsiyem verdiğin gubrenin dozajıni artir.daha önce big god bud yetiştirmiştim.çok besine ihtiyaç doyan bir bir genotip

Tohumsuz Kanka

Yeni üye
Yorumun için teşekkürler kanka 
Micro grow bloom la besledim bitkilerimi küçüklüğünden beri. Beyaz kılları gördüğümde ise zaten dediğim gibi diğer bitkim sömek yapiyord. İlave olarak big factor x ve bud Candy vermeye başladım, bir kaç hafta verdim ama baktım hala sömek yapmaya başlamadı bitkilerim bende Çiçeklenme gübrelerini vermeyi kestim. Acaba erken mi verdim bunun bir zarari falan olmuşumdur diye kendi kendime düşünmeye başladım.

Ba$kan

Yeni üye
Evet kanka keşki kuçuken bloom gubresini vermeseydin.bloomda bulunan fosfor.veg donemde yan etkiler yapiyor.şimdi grow ve bloomla devam et.2 hafta sonra sadece bloom

Tohumsuz Kanka

Yeni üye
Cvp: Çok önemli lütfen içeri

Ba$kan' Alıntı:
Merhaba big bud genetikler çoğu someği son haftalarda yaparlar.sana tavsiyem verdiğin gubrenin dozajıni artir.daha önce big god bud yetiştirmiştim.çok besine ihtiyaç doyan bir bir genot
Peki dostum dediğin gibi genetik ten arkadan gelmeleri kaynaklanabilir 
Ama beyaz klıların çoğalarak artması normal olanı değilmi, kahverengiye dönmesi beni biraz şaşırtti bu durum normal mi ?

Ba$kan

Yeni üye
hayir kendi halinde.benim yetiştirğim bitkilerde tilki koyruğu gibi bir şeye rast gelmedim.

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Çok önemli lütfen içeri

Tohumsuz Kanka' Alıntı:
Sa kankalar 
Outdoor toplam 5 bitki yetistiriyorum
Bunlarin 4 tanesinin genetiği big bud
1 tanesi ise bir tanidigin verdiği tohum

Tanıdığın verdiği togum çoktan ciceklenmeye girdı neredeyse kafam kadar sömek yaptı
Fakat diğerlerinin disilik organlarindaki beyaz killar kahverengiye döndü ve hala hic sömek yapmadı. Bu durum bana biraz garip geldi. Acaba bitkilerim de bir sıkıntı olabilir mi ?

Sayın Kankam.. 1.si Ben Aynı anda hem Köfteci tohumu hem Blue berry ve Dream machine  Feminized Genetiklerini ektim Geçen sene.. Köfteci Sömek yaptı benim  Genetikler de daha sömek yoktu... Geç sömek yaptı..!  Autolar 45 gün 55 günde, Photo period bitki ise 65  gün 70.Gün Ortalama eylül ekim ayları ortası Genelde Hasat Vakti Gelmiş Olur... İndica agırlıklı Big bud genetiği auto,  Sensi Seeds ' in var... 
45 -55 gün çiçeklenme sömeklenme, Boyu ise 90 130 cm diye yazmış.. 1.Bu boylara geldi mi.? 2.si Genetik sensi seeds Auto mu..?! Tamam Diyosan Daha var Zamanı, Dokunma Gübreleri ver Devam et. Yok sensi seeds markası Degl ise Yine 90 130 cm boyunda ise Yine Dokunma zamanı var Bence Para ile alınan Photo period Outdoors Tohumlar 
Bu Ayda Hasatı Gelmez... Bu Geçen sene ki Notum benim blue berry ve dream machine aynı anda meyveye geçip aynı anda hasat yaptıgım notumdur.

Meyveye Geçiş 
başlangıç 13.08.2017
20.08.2017 bir haftalık oldu
27.08.2017 iki
03.09.2017 üç
10.09.2017 dört
17.09.2017 beş
24.09.2017 altı
01.10.2017 yedi
08.10.2017 sekiz
15.10.2017 dokuz hafta oldu
15 ekim hasat