Çorbacı grow v2 (overdrive e ne kadar var?)

trikomlar 20% rakıya dönünce, pistillerin 10%u kızıla dönünce verebilirsin ama pistiller başka sebeplerdende kızarabilir en garantisi trikom takibi, overdrive hariç başka bir PK booster kullanmıyorsan daha erkende verebilirsin, erken başlayacaksan litreye 0.2-0.3 ml vermen daha iyi olur giderek 1ml/L ye doğru arttırırsın.

dolunay

Yeni üye
Kanka tek bitki mi? Kaç ay veg verdin kaç defa topping yaptın? Ve son olarak ışık mesafesi veg döneminde kaçtı? Çok güzel görünüyor tecrübeni aktarırsan sevinirim. Overdrive başlama zamanı çiçeğin 40-45. Günlerine denk geliyor. Son 2 hafta

Yeemen

Üye
trikomlar 20% rakıya dönünce, pistillerin 10%u kızıla dönünce verebilirsin ama pistiller başka sebeplerdende kızarabilir en garantisi trikom takibi, overdrive hariç başka bir PK booster kullanmıyorsan daha erkende verebilirsin, erken başlayacaksan litreye 0.2-0.3 ml vermen daha iyi olur giderek 1ml/L ye doğru arttırırsın.

trikomlar 20% rakıya dönünce, pistillerin 10%u kızıla dönünce verebilirsin ama pistiller başka sebeplerdende kızarabilir en garantisi trikom takibi, overdrive hariç başka bir PK booster kullanmıyorsan daha erkende verebilirsin,. erken başlayacaksan litreye 0.2-0.3 ml vermen daha iyialolur giderek 1ml/L ye doğru arttırırsın.a
Kanka pistillerin bazıları döndü kahverengiye fazla gübreden dolayı. Trikomlara bakayım en iyisi mikroskopla teşekkürler knks.

Yeemen

Üye
Kanka tek bitki mi? Kaç ay veg verdin kaç defa topping yaptın? Ve son olarak ışık mesafesi veg döneminde kaçtı? Çok güzel görünüyor tecrübeni aktarırsan sevinirim. Overdrive başlama zamanı çiçeğin 40-45. Günlerine denk geliyor. Son 2 hafta
Kanka evet tek bitki. 2ay 15 gün gibi durdu vegde 1 kez topping yaptım ışık mesafeside 40-50 cm idi sanırım torch led kullandım. Ama çok uzadı dallar ince kaldı istediğim gibi olmadı hiç

Sonne

Kıdemli Üye
Kanka o kadar okuyorum ediyorum hala bilmediğim onlarca şey varmış. Ben 5 inci boğumdayken bi kere topping yapıyorum. Bi daha da dokunmuyorum. Sonradan tekrar topping neden yapılıyor kanka? Mesela topping yaptığım yerin yanlarından çıkan iki dal en uzun ve gelişmişler oluyor, onların daha cok uzamasını kesmek için mi? Tüm toppingler çiçeklenmeye almadan önce mi yapılmalı kanka?

Yeemen

Üye
Kanka o kadar okuyorum ediyorum hala bilmediğim onlarca şey varmış. Ben 5 inci boğumdayken bi kere topping yapıyorum. Bi daha da dokunmuyorum. Sonradan tekrar topping neden yapılıyor kanka? Mesela topping yaptığım yerin yanlarından çıkan iki dal en uzun ve gelişmişler oluyor, onların daha cok uzamasını kesmek için mi? Tüm toppingler çiçeklenmeye almadan önce mi yapılmalı kanka?
Kanka evet ciceklenmeden önce yapmalısın. Kafam baya iyi kanka şuan anlatamicam zaten ben de 1 kere yaptım topping 4. Boğumu kesmiştim sonra lst yaptım hep.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
    Kanka Chat bot: ***** *** ******* *** *** *********