Çorbaci Photo Full+Full :-) Hasat Edildi...

Bilgi paylaşım

• Daha iyi hasarlar için

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Lucky

Müptezel
Sorun yok şuan 3 haftaliklar fakat 9 gündür ışık altındalar 2 hafta kadar cam önünde bakmak zorunda kaldım. Işık 600 w dual hps 20 m2 oda ışık mesafesi 1 metre civarı isik suresi 24/0 gübre 5 tl lik sıradan azot potasyum toz sulandirilan gübre şu damacana ph ölçer yok nem %60 sıcaklık 25 derece toprak evin bahçesinden :)received_1264320337415991.jpegreceived_4579602752133565.jpeg

Marazzssc

Müptezel
Kanka photo bitki 24/0 olmaz 18/6 yapicaksin cicege sokmak istediginde 12/12 yapcan isikdan belli olmuyo ama saglikli dinc gozukuyolar ph ölçer edinmen lazim sikinti yasarsin isik mesefasinide 50 cm’e cek 1 metre ne kardesim :D

Lucky

Müptezel
Işık konusu hassas biraz hps de 50 cm de bu haftalarda mümkün değil 60 cm de bile stres yapıp kapıyor kafayi şuan kafalarda 23 24 bin lumen var daha fazla yaklaştıramam ve uzasinlar biraz istiyorum.24 olmaz diye bişey yok oluyor

Ü

Üye silindi 27349

Guest
Sorun yok şuan 3 haftaliklar fakat 9 gündür ışık altındalar 2 hafta kadar cam önünde bakmak zorunda kaldım. Işık 600 w dual hps 20 m2 oda ışık mesafesi 1 metre civarı isik suresi 24/0 gübre 5 tl lik sıradan azot potasyum toz sulandirilan gübre şu damacana ph ölçer yok nem %60 sıcaklık 25 derece toprak evin bahçesinden :)Ekli dosyayı görüntüle 10025Knk bu sistemi ne kadara kurdun az bilgi versene

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Dostum 24 olur süreci hızlandırır sın sadece ama elektrik faturana iyi bir yansıma yapar bilgin olsun gübrelerden bende kullandım hep düne kadar. Ama ben çay kaşığı ile sulandırmadan birer kaşık veriyordum. Eline sağlık güzel.

Lucky

Müptezel
24/0 konusunda tecrubeliyim.Evet aynı şekilde çay kaşığı ile doz ayarlıyorum gübreyi saksilarim küçük 2 günde bir sulama + gübreleme yapıyorum şuana kapar pas geçmedim ama her gübreleme oranlarda oynama yapıyorum. Bilgilerin için çok teşekkürler

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Dostum fosfor da ekle ona aman dikkat et yakma. Saksı değişimi ni nasıl yapıcaksın yerin var ışıkta var 25 /30 litrelik yapmaya çalış

Lucky

Müptezel
Dostum fosfor da ekle ona aman dikkat et yakma. Saksı değişimi ni nasıl yapıcaksın yerin var ışıkta var 25 /30 litrelik yapmaya çalış
Cinsiyetten sonra saksilama yapmak istiyorum. 3 gübreleme de 1 çay kaşığı fosfor verdim şimdiye kadar ikinci doza var henüz :)

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kaçıncı haftada çiçeğe zorlayacaksın. Auto çıkma ihtimali de var ama dikkat et kanka

Lucky

Müptezel
Bitkinin gidişatı çok önemli tabi ama stratejimi sorarsan 2 hafta daha 24 versem sonra bi süre 18/6 dinlendirmem lazim bi aksilik olmaz ise 6 hafta daha büyüme döneminde tutabilirim.Tabi genede bitkinin durumu belirler diye düşünüyorum.Bu arada bunlar 2 nci saksilarim bardakta idiler kok gelişimi ve emilim için biden çok büyük saksiyi uygun görmüyorum :)

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Çok sık geçiş yapma ışık periyotları arasında hermaya geçer bende ilk 2 hafta 24 saat sonra 18/6 Bir ay sonra cinsiyet için 12 12 ye zorluyordum dişi çıkıyor hadi birazdaha büyüsün diye 18 6 ya çekiyordum 3 saksı varsa 1 yada 2 si hermaya dönüyordu. Dikkat et emeklerin boşa gitmesin kanka

Lucky

Müptezel
Bide sosyal hayat var.Benle beraber strese girip herma olabilir dünyanın binbir türlü hali var.
Çok sık geçiş yapma ışık periyotları arasında hermaya geçer bende ilk 2 hafta 24 saat sonra 18/6 Bir ay sonra cinsiyet için 12 12 ye zorluyordum dişi çıkıyor hadi birazdaha büyüsün diye 18 6 ya çekiyordum 3 saksı varsa 1 yada 2 si hermaya dönüyordu. Dikkat et emeklerin boşa gitmesin kanka
Bide sosyal hayat var.Benle beraber strese girip herma olabilir dünyanın binbir türlü hali var :) kismet artik çok teşekkürler ilgin ve bilgilerin için hasadın bol olsun ;)

Lucky

Müptezel
Selamün aleyküm bu tarz kimsayal gübre kullanan growerlarin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum.Bilgisini tecrübesini paylaşan herkese çok teşekkürler :) iyi growlarreceived_433343681619242.jpeg

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kanka bu gübreler çiçekler için çok fazla değerler var. Şahsen ben korktum vermeye kendimi senin yerine koydum bir an. ustalar Bi baksın derim akıl almadan verme derim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********