Çorbaci Photo Full+Full :-) Hasat Edildi...

Bilgi paylaşım

• Daha iyi hasarlar için

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Lucky

Müptezel
Merhabalar bır bıtkım hasada yaklastı asamalı hasat yapacagım detayları 2 3 asamalı hasat konusunda olucak ıyı growlar.

272810521_1627758347570817_3052884213059339083_n-exif-remove.jpeg273007203_3196487163929756_7078984392679125456_n-exif-remove.jpeg273046852_352601239813003_4298876218090338185_n-exif-remove.jpeg273184091_1395986047523749_2403121755829929072_n-exif-remove.jpeg273255773_1077808519737237_5086793023218778225_n-exif-remove.jpeg

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Dostum eline sağlık bol hasatlar bitkin buram buram sativa kokuyor. afiyet olsun

Lucky

Müptezel
Tesekkurler sagolasın Dostum ben satıvacıyım sabah kalkıp espresso nun yanında sıgaramı ıcıp gune baslıyorum cocukların okulu ıs guc aksama kadar gıt gel nasıl aksam oluyor anlamıyorum :)

Lucky

Müptezel
Yok bencede hazırcılık kolay oluyor gubre hazır kullanma tablosu hazır fakat malıyetı arttırıyor 3 urun yerıne 6 urun satıyorlar.Netıcede tıcarı bı sektor ve o paketler suslu bıdonlar sankı ben burdayım dıyor gızlı grow yapıyoruz alması gelmesı hep bır iz :)
Kral anladığım illa bunlar için özel gübre kullanmaya gerek yok an, biobiz vs,

garezzz

Yeni üye
Dumanın bol keyfin gıcır olsun üstat. Ben hiç yetiştirmedim sizleri görüp okuyup sanki kendim yetiştirmiş gibi seviniyorum. Çok karışık geliyor simdilik erkek dişi gübre ışık 18:6 filan vs. bende yapmak istiyorum elbet bir gün diyelim bana böyle her aşamada mentor olsanız keske

Lucky

Müptezel
Dumanın bol keyfin gıcır olsun üstat. Ben hiç yetiştirmedim sizleri görüp okuyup sanki kendim yetiştirmiş gibi seviniyorum. Çok karışık geliyor simdilik erkek dişi gübre ışık 18:6 filan vs. bende yapmak istiyorum elbet bir gün diyelim bana böyle her aşamada mentor olsanız keske
Eyvallah kanka cümlemizin.Hepimiz bi yerlerden başladık sende başlarsın :) Karışık bi durum yok bitki yetiştiriyoruz bende sehirde büyüdüm bitki nedir bilmezdim.Forumdaki güzel insanlar kendi bitkileriymiş gibi yeni başlayan kankalara yardımcı oluyorlar günlüklerde görülür zaten.Başımızın üstünde yerin var.Biraz ön bilgiye sahip oldugun,başladıgın zaman günlük açarsın seninle beraber büyütürüz kanka :)

Erkek dişi olayı regular tohumda oluyor.Bu bütün genetikler için mevcut yani istersen regular yada feminen tohum alabilirsinFakat iç mekanda regular tohum gereksiz artı gubre toprak gibi maliyetleri oluyor.Sen temin edebiliyorsan fem uzun dönem photo tohum al ama yok bulamam alamam dersen içtigin güzel sigaralarda 5 6 tohum ayır bi köşeye,ışık periyodumuzda bu tohumların cinsine göre degişebiliyor.Eger photo fem bir tohumun olursa iki ısık periyodu kullanacaksın büyürken 18/6 Daha sonra çiçeklenme döneminde 12/12 kanka karışık bi durum yok :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    * *** hahahaha
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ******* **** *** ******* hahahaha *******
    ******** ******** ********** ***** ********** ****** ******* ***** ***** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha *** hahahaha ****** **** *** *** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    hahahaha*** ****
    +1
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** ** ****** *** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    ***** ***** ********* ****** *** ******** ****** hahahaha***** **********
  • H happyworld:
    **** ******** ********* hahahaha***
  • H happyworld:
    ***** ********** ********** ** ****** ****** ***** ***** ******** **** *** **** ******* ***** ****** ********* ****
    hahahaha ****** **** **** ********* ******* ** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** *** ***** ** hahahaha*** ** **** ***** *** ********* *** ***** hahahaha **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** ****** ******* *** hahahaha **** ********** hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    ErdemRS6 ErdemRS6: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********