Öğrenci işi sistem

Selam arkadaşlar girişi fazla uzatmadan konuya geçeyim, aklımda blue dream(auto) 3 tane tohum almak var. 
Sistem kurmak için ise bütçem çok kısıtlı 500 600 tl arası bir şey aklımda oluşturduğum bazı materyaller var.
Toprak-)
Biobizz light mix 50 ltire
Saksı-)
Bez saksı 20 litre x3
Çadır-)
Boş bir dolabım var 50x50x200 civarında duvarlarını aliminyum folyo ile kaplayacağım
Gübre-)
Sadece yarasa gübresi kullanacağım
Vantilatör-)
İnternetten 3 5 tane usb vantilatör alıp usb çoklayıcıyla kullanmayı düşünüyorum.
Karar vermediğim konu ise ışık ve koku muhabbeti. 
Öncelikle yorum yapmadan önce şunu belirteyimki aşırı bir hasat almayı planlamıyorum bitkim ölmesin, iyi kötü birşeyler alayım kafidir.
Işıklar konusunda 2 veya 3 kök bitki için en ucuza kapatabileceğim ışık türü ne olabilir?
Koku konusunda ise sadece 2 3 kök olduğu ve kendi odamda yetiştireceğim için aşşırı koku problemi yaşayacağımı düşünmüyorum ama emin de değilim dayanılamayacak bir koku mu yayıyor? 

Eğer iyi kötü bu sistemle olabileceğine inanıyorsanız tavsiyelerinizi bekliyorum olmaz diyorsanızda yorumlarda belirtirseniz sevinirim. Umarım kendimi net ifade edebilmişimdir. Hepinize iyi forumlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
    +1
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ******** ***** ****** ***** ********
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    *** ****** ********** ******* ** hahahaha**** ****
  • Bomberx Bomberx:
    Bandaleros Bandaleros: **