Öğrenci Setup Görüş ve Önerilerinizi Bekliyorum

Turkish man

Doktor

CahilKush

Doktor
Sevgili dostlar öncelikle hepinize selamlar. 6 kadar auto bitki yetiştirebileceğim bir kabin inşa etmek istiyorum. Almayı düşündüğüm ekipmanları bırakıyorum, gübre,toprak,fan vs gibi ekipmanlar mevcut. yorumlayan dostlara şimdiden çok teşekkür ederim
Çadır : https://urun.n11.com/sera-malzemele...o4z8j7Rap01R4YFO2mfPpVHvYH3C4Ez0aAkVxEALw_wcB
Işık : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-wat-full-specktrum-led-sifir-890618870/detay
Kankam 80 e 80 kabinde maks 3 bitki gerisi hasat düşürür senin en az 150 150 bi çadıra ihtiyacın var ışıkta bana hiç güven vermedi adam lümen bile belirtmemis

rebecca

Yeni üye
Kankam 80 e 80 kabinde maks 3 bitki gerisi hasat düşürür senin en az 150 150 bi çadıra ihtiyacın var ışıkta bana hiç güven vermedi adam lümen bile belirtmemis
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Bana benzer fiyatta önerebileceğiniz bir ışık var mı ? Bir kaç tane 100w torch led ampul alsam işimi görür mü ?

CahilKush

Doktor
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Bana benzer fiyatta önerebileceğiniz bir ışık var mı ? Bir kaç tane 100w torch led ampul alsam işimi görür mü ?
Kanka bu fiyat'da birşey önermek çok zor sadace su bilgiyi verebilirim bitki başına min 100 ideal 150 watt ve min 10 bin ideal 15 bin lümen gerek kendin cob led yapabilirsin en ucuz ve en rahat öyle çıkarsın bu işten ama genede araştır torch led ile ilgim çok zayıf yanlış yönlendirmek istemem seni.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****