Öğrenciyim ve elimde geçmişte kalan bir full spectrum led lamba var grow yapılırmı?

wolferic

Müptezel
photo yaparsan ışığı az yakacağından çiçekte de 12 12 yakacağından fatura belli etmez kendini fırını ütüyü tost makinesi cattle çok kullanıyorum dersin ama auto yaparsan ışık günde 18 20 saat açık kalacağından aylık kendini çok belli eder.

tek bitki yetiştirmek için 150w-200w ideal knk sorun çıkmaz fiyat hesaplaması içinde gece ve gündüze göre fiyatlar değişiyor sabit bi konu vardı ordan bakabilrisin veya netten kendi şehirinin belediyesinin sitesinde yazar tarifeler ordan çarp daha iyi olur

BongAppetit

Yeni üye
Ustam eğer elektrik çok gelirse apart gibi yerlerde sıkıntı herhangi bi kontrol olursa sonuçta yetiştirdiğin şey domates biber değil hem sicilin hem öğrencilik hayatın etkilenir bence bu sevdadan vazgeçmek senin yararına olur okulunu oku mezun ol ondan sonra ne yapmak istiyorsan onu yap naçizane tavsiyem okul hayatında başarılar
Beyler zamanında cahilliğime denk gelip aldığım full spectrum led lamba var sizce bunla grow yapılırmı yapılsa bile sonucu sizce nasıl olunur öğrenciyim fazla param yok tekrardan lamba almak istemiyorum
Ve son olarak apartda kalıyorum elektrik falan tamamen onlara ait herhangi bir growa başladığımda sorun yaşarmıyım elektrik konusunda? https://www.gittigidiyor.com/ev-bah...244823&ga_prodid=699137756&ga_merchantid=2941

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********